Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Perfumy czy wody toaletowe - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Zdrowie i uroda (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Wątek: Perfumy czy wody toaletowe (/showthread.php?tid=1016)

Strony: 1 2 3 4


Perfumy czy wody toaletowe - zazdrosnica - 21-11-2013 16:40

Jak to jest u Was, wolicie perfumy czy wody toaletowe?
A może używacie tylko dezodoranty albo mgiełki do ciała ? Smile


RE: Perfumy czy wody toaletowe - annapapierska - 22-11-2013 19:38

Ja to używam perfum i jeszcze feromonów.


RE: Perfumy czy wody toaletowe - polinezjja - 03-12-2013 15:32

Zdecydowanie wolę używać perfum, bo dłużej się utrzymują.


RE: Perfumy czy wody toaletowe - Nerevar91 - 16-12-2013 12:27

Perfumy zdecydowanie. Dobre perfumy utrzymują się 5-8 godzin, żadna woda toaletowa tego nie przebije


RE: Perfumy czy wody toaletowe - Mariza - 18-12-2013 10:42

Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę, ale perfumy to nazwa potoczna (tak się po prostu przyjęło). Większość z nas ma w domu wody toaletowe lub perfumowane. Prawdziwe perfumy są skoncentrowane i ich koszt jest bardzo wysoki.
A jeśli chodzi o wybór to ja dostosowuje je do rodzaju wyjścia, nie zawsze można pachnieć zbyt mocno, dlatego niekiedy używam delikatnych mgiełek.
Może to być nieprzyjemne jeśli impreza jest organizowana w małym pomieszczeniu, a wszyscy będą wypachnieni innymi mocnymi zapachami.... Aż przyprawia to o ból głowy.


RE: Perfumy czy wody toaletowe - teletubiś - 08-01-2014 15:00

Najskuteczniejsze jeśli chodzi o trwałość są perfumy. Najczęściej zapach utrzymuje sie przez cały dzień Smile


RE: Perfumy czy wody toaletowe - basiula - 13-01-2014 14:44

Hmm, ja jestem zwolenniczką zdrowego trybu życia, więc dla mnie istnieją tylko takie perfumy ekologiczne. Uważam, że to dobrze, że bycie eko jest w ciągle w modzie i nawet perfumy mogą być nieszkodliwe dla nas oraz dla środowiska, którego częścią przecież jesteśmy.


RE: Perfumy czy wody toaletowe - yoohoo - 13-01-2014 21:16

Mam jeden perfum i wody toaletowe Smile Perfumów sama nie kupuję, bo za drogie, ale czasem na urodziny dostaję


RE: Perfumy czy wody toaletowe - Spartanka20 - 19-01-2014 11:40

mi też się wydaje, że perfumy są jednak trwalsze niż woda toaletowa, poza tym ta kojarzy mi się głównie z facetami.


RE: Perfumy czy wody toaletowe - ArekF - 22-01-2014 21:10

Tak perfumy są trwalsze, ale też sporo droższe od wody toaletowej :-)