Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Wymarzony Sylwester ze znajomymi tylko z tą firmą - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Rozrywka (/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Dział: Impreza (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- Wątek: Wymarzony Sylwester ze znajomymi tylko z tą firmą (/showthread.php?tid=1009)

Strony: 1 2 3 4 5


Wymarzony Sylwester ze znajomymi tylko z tą firmą - boczek952 - 31-10-2013 01:08

Impreza Sylwestrowa !
Nie wiesz gdzie iść na Sylwestra Big Grin Proponuję Ci zajrzeć na tę stronę
http://www.juwentur.com/SYLWESTER-k191-0-3-default.html . Cała lista możliwości na twój wymarzony Sylwester ze znajomymi.
Zachęcam do skorzystania z ofert na imprezy sylwestrowe w Polsce i za granicą z wyjazdami autokarem lub transportem lotniczym.


RE: Wymarzony Sylwester ze znajomymi tylko z tą firmą - drzewo - 05-01-2014 20:41

I już po wszystkim, a czy ktoś korzystał z ich oferty? Widziałem, że apartamenty to mają fajne do zaoferowania, z cenami już gorzej. Chyba, że kwotę dzieliło się na kilka osób.


RE: Wymarzony Sylwester ze znajomymi tylko z tą firmą - nosleep - 13-02-2014 01:25

fajna sprawa, przyda się za rok Big Grin


RE: Wymarzony Sylwester ze znajomymi tylko z tą firmą - lilka91 - 21-05-2014 19:43

przyda się, przydaWink


RE: Wymarzony Sylwester ze znajomymi tylko z tą firmą - gustav - 09-08-2014 14:17

ja nie lubie imprez firmowych


RE: Wymarzony Sylwester ze znajomymi tylko z tą firmą - drzewo - 14-08-2014 16:05

Dobra oferta tylko przez ten samolot trzeba się dostosować z urlopem, a nie każdy dostanie tak samo wcześnie. To jest właśnie wada transportu lotniczego, że nie można lecieć kiedy się chce...


RE: Wymarzony Sylwester ze znajomymi tylko z tą firmą - Spore - 19-08-2014 17:00

Jak to się mówi Sylwester w Paryżu z moją ukochaną Smile Byłoby idealnie gdzieś na placu w centrum miasta.


RE: Wymarzony Sylwester ze znajomymi tylko z tą firmą - Elizabeth88 - 29-09-2017 15:01

My w tym roku postanowiliśmy zaszaleć i planujemy zorganizować Sylwester Warszawa w hotelu Venecia Palace. Sylwester zbiegnie się z naszą pierwszą rocznicą ślubu więc myślę, że będzie to świetna okazja aby świętować. Mąż jeszcze nie wie ale mam nadzieję, że ucieszy się z takiej niespodzianki.


RE: Wymarzony Sylwester ze znajomymi tylko z tą firmą - booka - 30-09-2017 00:23

W takich tematach bardzo dobrze jest popytać znajomych. A przynajmniej tak mi się wydaje, że to jest dość dobra opcja Wink Przynajmniej mnie nigdy to nie zawiodło Smile


RE: Wymarzony Sylwester ze znajomymi tylko z tą firmą - Aldona - 11-10-2017 22:19

Ja jak co roku wyruszam na imprezę z Wytwórnią Wypraw. Zawsze ma ciekawe propozycje zabaw w atrakcyjnych cenach, a niektóre z nich przewidują nawet zwiedzanie odwiedzanych miejsc. W tym roku śmigamy do Petersburga gdzie imprezę Sylwestrową spędzimy na mieście by poczuć klimat miasta i zobaczyć najpiękniejsze iluminacje świetlne.