Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Kosmici - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Religia i filozofia (/forumdisplay.php?fid=28)
+--- Wątek: Kosmici (/showthread.php?tid=100)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Kosmici - Wonrz - 02-08-2012 14:08

@UP. Nie grzeszysz inteligencją co? Trollujesz czy naprawdę wierzysz że meteory to spadające gwiazdy?Big Grin


RE: Kosmici - Misterio - 02-08-2012 14:12

A czy ja napisałem że meteory to spadające gwiazdy Smile widze że w gimnazjum nie było czytania ze zrozumieniem |Smile


RE: Kosmici - Wonrz - 02-08-2012 14:16

Niestety nie było, też ubolewam. W ostatnich kilku postach rozmawiamy o meteorach, a swoim wtrąceniem na temat tego w jaki sposób gwiazdy umierają tylko pokazałeś brak czytania ze zrozumieniem. Albo chciałeś zaimponować czymś tak oczywistym, jak wiązanie sznurówek. Ale cóż, nie będę się z Tobą kłócić, życzę miłego dnia Big Grin


RE: Kosmici - Misterio - 02-08-2012 14:26

Jak byś nie widział to był cytat do postu no ale jak uważasz Smile


RE: Kosmici - Scelerisque - 02-08-2012 20:08

Kosmici? Istnieją na milion procent. Czy próbują się skontaktować? Tego nie wiemy, może jesteśmy dla niech za prymitywną cywilizacją, może nie chcą się skontaktować. Istnieć istnieją, ale w porwania przez kosmitów i potem rzekome powroty i wciskanie kitu, że 'porwali mnie i wypuścili' nie wierzę.


RE: Kosmici - RapZmieniłMojeŻycie - 03-08-2012 02:09

ja zacytuję jedno zdanie z programu dokumentalno-naukowego, " gdyby nawet udało by nam się nawiązać kontakt z obcymi, przypuszczając że byli by oddaleni o kila set lat świetlnych, była by to najnudniejsza rozmowa"


RE: Kosmici - Misterio - 03-08-2012 02:53

Ja osobiście co raz częściej słysze o teorii że jest cywilizacja wewnątrz ziemi dla mnie to jest mało prawdopodobne ale chce poznać zdanie innych na ten temat Tongue


RE: Kosmici - Anastazja - 17-01-2013 00:56

(02-08-2012 14:12)Misterio napisał(a):  A czy ja napisałem że meteory to spadające gwiazdy Smile widze że w gimnazjum nie było czytania ze zrozumieniem |Smile
no jkaby nie było meteory to spadające gwiazdy - tak w przenośni, ale to chyba każde dziecko wie...


RE: Kosmici - pawel.mat33 - 19-08-2014 15:14

Meteory to spadające gwiazdy. Tak się mówi. Ale wiadomo, że są to tylko małe odłamki.


RE: Kosmici - kanikun - 09-09-2014 13:17

Ja tam wierzę że kosmici nas odwiedzali, bo czemu by nie? Do dziś na powierzchni ziemii znajduje się mnóstwo dowodów na to, ciekawe co można znaleźć pod powierzchnią oceanów?