Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Kosmici - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Religia i filozofia (/forumdisplay.php?fid=28)
+--- Wątek: Kosmici (/showthread.php?tid=100)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Kosmici - Bankai - 10-06-2012 10:51

Bo nie wierzę w stek bzdur, że kosmici by przelecieli i wszystko co chwilę porywali, a tym bardziej pomagali.

Jeżeli są na tyle inteligentni żeby mieć tak zaawansowaną technologię to można to porównać jak ludzi i karaluchy. Czy my pomagamy karaluchom? Prowadzimy nad nimi badania przez dziesiątki lat? Nie. A więc oni by nie porywali niezliczoną ilość krów, niezliczoną ilość ludzi dla wieloletnich badań, jak by chcieli nas zbadać to by zrobili to paręset lub parę tysięcy lat temu.


RE: Kosmici - Gosiaaczek_ - 10-06-2012 11:13

Może i racja. Ale wyobraż sobie oni nas nie potrzebują, są od nas lepsi prawie w każdej dziedzinie, chyba że maja ochote kogos pozabijać, no to chyba że wtedy.


RE: Kosmici - Bankai - 10-06-2012 11:31

No to sama sobie odpowiedziałaś na wcześniejsze pytanie ^^ Jak są we wszystkim lepsi to my im potrzebni nie jesteśmy ^^ A jak są tak rozwinięci to pewnie znają też inne rasy ;d


RE: Kosmici - Gosiaaczek_ - 10-06-2012 13:01

No tak, a może oni nie chcą nas, a chcą naszą planetę? hmm ? Huh Dodgy


RE: Kosmici - Misterio - 10-06-2012 13:13

Bankai (teraz mi sie przypomniało że musiałeś bleach oglądać) Ja osobiście wierze że są kosmici i że w przeszłości byli na ziemi możesz sie ze mnie śmiać ale to tylko moja teoria Smile


RE: Kosmici - Bankai - 10-06-2012 13:30

Gosiaaczek, gdyby chcieli naszej planety to by się nie bawili i nie czekali tylko nas wybili puki nie jesteśmy w stanie się bronić ^^

Misterio, ja się z nikogo nie śmieję, masz swoje poglądy, a ja mam swoje. Jestem zadowolony, że mogliśmy się nimi podzielić Wink


RE: Kosmici - Misterio - 10-06-2012 13:33

No ba ja o takich rzeczach moge dyskutować godzinami Big Grin tez sie ciesze że usłyszałem zdanie innychTongue

A nie zastawia was jak egipcjanie zbudowali piramidy ?;p


RE: Kosmici - Bankai - 10-06-2012 13:35

To robota Magów z Europy xD


RE: Kosmici - Misterio - 10-06-2012 13:42

Hahah Legendarnego Merlina xd


RE: Kosmici - Bankai - 10-06-2012 13:47

Ale Merlin to ostatni potomek magów ;< I Merlin żył w X-XI w. xD