Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Kosmici - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Religia i filozofia (/forumdisplay.php?fid=28)
+--- Wątek: Kosmici (/showthread.php?tid=100)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Kosmici - Regis - 09-06-2012 15:09

Poczytaj porządnie jest pełno dziennikarzy którzy biegają od miejsca do miejsca


RE: Kosmici - Misterio - 09-06-2012 15:12

Bardziej bym powiedział że rząd by to ukrywał że by nie siać paniki w śród ludu Smile


RE: Kosmici - Bankai - 09-06-2012 15:13

No nie wiem kto by panikował na wieść, że gdzieś w ch*j daleko żyją kosmici?


RE: Kosmici - Misterio - 09-06-2012 15:17

Gdzieś daleko to nikt ale jak by (teoretycznie) byli na orbicie to raczej by panikowali ;p


RE: Kosmici - Bankai - 09-06-2012 15:20

No na pewno na orbicie by nie zostali ani trochę zauważeni ^^

Co najwyżej w galaktyce mogą mieszkać, no i może trochę dalej w układzie ^^


RE: Kosmici - Misterio - 09-06-2012 15:24

Wiesz no dla mnie to ciekawy temat bo naprawdę chciał bym wiedzieć czy oni istnieją jaką moją technologie, jak wyglądają Big Grin


RE: Kosmici - jezuz13 - 09-06-2012 17:35

kosmici istnieją porwali mnie (tak dla zabawy Tongue) i jest wiele dowodów na to "Banakai"


RE: Kosmici - Bankai - 09-06-2012 20:48

"jezuz13" naucz się pisać mój nick to po pierwsze, ponieważ zniewagą dla mnie jest przekręcanie lub dodawanie czegokolwiek do mojego nicku.

Po drugie takie dowody są w stanie zrobić studenci pierwszej lepszej szkoły wyższej w Ameryce (widziałem gdzieś program, jak studenci zrobili znaki w polu w jedną noc i były dokładnie takie same jak na obrazku, który dostali, nawet to co było znalezione na ziemi też tam się znalazło).


RE: Kosmici - Demolition Man - 10-06-2012 10:14

W samych kosmitów wierzę bo wszechświat jest ogromny. Czy przylatują na ziemię ? Wątpię wydaje mi się że to wszystko jest tak ustawione żebyśmy się nigdy nie spotkali ^^


RE: Kosmici - Gosiaaczek_ - 10-06-2012 10:41

(09-06-2012 20:48)Bankai napisał(a):  "jezuz13" naucz się pisać mój nick to po pierwsze, ponieważ zniewagą dla mnie jest przekręcanie lub dodawanie czegokolwiek do mojego nicku.

Po drugie takie dowody są w stanie zrobić studenci pierwszej lepszej szkoły wyższej w Ameryce (widziałem gdzieś program, jak studenci zrobili znaki w polu w jedną noc i były dokładnie takie same jak na obrazku, który dostali, nawet to co było znalezione na ziemi też tam się znalazło).


Bankai, a co ty taki przeciwny kosmitom? Big Grin