Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Kosmici - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Religia i filozofia (/forumdisplay.php?fid=28)
+--- Wątek: Kosmici (/showthread.php?tid=100)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Kosmici - Misterio - 09-06-2012 01:18

Czysta filozofia Big Grin Wierzycie w kosmitów ?? jak myślicie byli juz kiedyś na ziemi ? A może ich nie ma czekam na wasze zdanie Tongue
Ja jestem zdania że kosmici są i w przeszłości nas odiwiedzali na co są liczne dowody ;p


RE: Kosmici - Bankai - 09-06-2012 01:33

Ja tam wiem, jestem w 100% pewny, że obce formy życia istnieją. Ale czy odwiedziły kiedykolwiek Ziemię? Wątpliwe. Ludzie w latach 50-70 wpadli w manię kosmosu i do dziś kontynuują te magiczne gierki.


RE: Kosmici - Misterio - 09-06-2012 10:22

No cóż ale są rzeczy które trudno wytłumaczyć przykładowo: Jak zbudowali piramidy, skąd sie wziął sfinks czy tez skąd sie wzięła mapa całego świata z niezamarzniętą Arktyką Smile


RE: Kosmici - Bankai - 09-06-2012 11:02

Piramidy? Człeku, na pewno kosmici przylecieli do tylu nacji na raz i wybudowali im piramidy i wielkie posągi ^^ Jeszcze powiedz, że dziś kosmici przylatują i pomagają w budowie WTC ^^


RE: Kosmici - Gosiaaczek_ - 09-06-2012 12:50

Wierze, a dowód :
http://kwejk.pl/obrazek/1089465/kosmici,istniej%C4%84.html .


RE: Kosmici - Bankai - 09-06-2012 13:16

Mnie jakoś taki dowód nie rusza ^^ Przecież gdyby to było prawdą to media by się tym na 100% zainteresowały, nie ma rzeczy, która by nie chwyciła mediów gdyby była prawdziwa ^^ A wiedzą o tym tylko amerykanie, których kosmici porywają 3 razy dziennie i wkładają im sondy analne ^^


RE: Kosmici - Misterio - 09-06-2012 13:35

(09-06-2012 11:02)Bankai napisał(a):  Piramidy? Człeku, na pewno kosmici przylecieli do tylu nacji na raz i wybudowali im piramidy i wielkie posągi ^^ Jeszcze powiedz, że dziś kosmici przylatują i pomagają w budowie WTC ^^

Troszke źle mnie zrozumiałeś chodzi mi o to że byś mi logicznie powiedział jak to ludzie postawili Tongue Ja Ci podałem tylko jedną z wielu teorii Smile
Co do dowodu koleżanki to kwestia sporów bo takie kręgi można łatwo zrobić ;p


RE: Kosmici - Zepsuta. - 09-06-2012 13:47

Ja już nawet sama nie wiem czy w to wierzę, z jednej strony jak widzę takie rzeczy typu jak pokazała Gosia to mam straszne ciarki a z drugiej strony jakoś nigdy się nad tym nie zastanawiałam. Jednak iż gdzieś w świecie naprawdę by były jakieś inne stworzenia nie sądzę że chciałabym się z nimi spotkać Smile.


RE: Kosmici - Regis - 09-06-2012 14:30

Proste uznaje zasadę że w każdej historii musi być ziarnko prawdy Wink


RE: Kosmici - Gosiaaczek_ - 09-06-2012 14:41

No tak, ale po co media musza wszystko wiedziec? może to ukryli.. Dodgy W koncu media nie interesują się UFO bo myslą ze to bujdy i nie wierzą w nie. Dodgy