Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Mam auto!!! - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Mam auto!!! (/showthread.php?tid=3867)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Mam auto!!! - patisia78 - 24-01-2023 18:26

Wiecie co, niedawno zdałam prawo jazdy i brakuje mi praktycznej i teoretycznej wiedzy na temat działania samochodu. Ostatnio zastanawiałam się, jaki olej do silników dwusuwowych będzie najlepszym wyborem i znajoma doradziła mi, żebym w wolnej chwili przejrzała sobie informacje na stronie tego portalu https://specol.com.pl/jaki-olej-do-silnikow-dwusuwowych-wybrac/. Muszę przyznać, że można tam znaleźć wiele ciekawych informacji, więc jeżeli również jesteście czymś takim zainteresowani, to proponuje wam tam zerknąć


RE: Mam auto!!! - dajuber - 30-01-2023 20:53

Każdemu kto poszukuje dla siebie nowego samochodu polecam wizytę w sprawdzonym salonie https://dyszkiewicz.renault.pl/.


RE: Mam auto!!! - seba - 02-03-2023 17:43

Warto też wiedzieć, co zrobić jeśli samochód się zepsuje. Dobrze, że pomogła mi pomoc drogowa Gdynia, Sopot, Gdańsk http://pomoc-drogowa-trojmiasto.pl/ bo inaczej nie wiem, co bym zrobiła.


RE: Mam auto!!! - sammas - 18-05-2023 12:34

Można też poszukać w salonach używanych aut, tam są już sprawdzone samochody. A nie znam osoby której nie podobało by się Porsche. Byłam niedawno w salonie porsche centrum sopot gdzie można te samochody zobaczyć z bliska i jestem nimi zauroczona