![]() |
|
Mam auto!!! - Wersja do druku +- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl) +-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24) +--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=25) +--- Wątek: Mam auto!!! (/showthread.php?tid=3867) |
RE: Mam auto!!! - jowitta41 - 16-04-2022 19:43 Jeśli ktoś poszukuje samochodu to może sprawdzić na salon gdzie oferują golf 8 to dobry salon samochodowy, koniecznie zgłoście się do nich bo oni fachowo doradzą i pomogą wybrać najlepszy samochód. Polecam ich serdecznie RE: Mam auto!!! - Melka - 17-04-2022 22:03 Jak jesteś posiadaczem samochodu to na pewno przyda się odpowiednia polisa który ubezpieczy cię przed wszelkimi przeciwnościami losu. Polecam ubezpieczyciela MTU https://superpolisa.pl/partner/hdi/ który ma świetne produkty. Wykorzystaj wspomnianą stronę bo nie tylko poznasz wysokość stawki ale i porównasz z innymi ofertami. Jak jesteś posiadaczem auta to nie zapomnij go należycie ubezpieczyć i dlatego postaw na ofertę tego ubezpieczyciela https://superpolisa.pl/partner/hdi/ MTU ma świetne produkty które idealnie dopasują się do twoich potrzeb i należycie ubezpieczą auto. Na stronie możesz nie tylko porównać oferty ubezpieczycieli ale i poznać wysokość stawek. RE: Mam auto!!! - barto776 - 19-04-2022 11:14 Jeżeli chodzi o mnie, to podczas zakupu samochodu zdecydowałem się na skorzystanie z usług portalu https://sprawdz.vin , dzięki czemu za pomocą numeru VIN mogłem sprawdzić dokładną historię samochodu. Czy ktoś z Was również korzystał z tego portalu i może się wypowiedzieć? RE: Mam auto!!! - zuzia.gola - 19-04-2022 14:20 Jak masz auto to na pewno do niego chcesz mieć dobre ubezpieczenie. Tutaj https://beesafe.pl/ masz takie w ofercie którą polecam. Oni mają niskie składki a do tego też warunki dają dobre. Sprawdz sam na stronie na ich kalkulatorze. RE: Mam auto!!! - aleksy3 - 22-04-2022 13:12 Bagażniki rowerowe montowane na hak w samochodzie oferuje https://taniehaki.pl gdzie macie do wyboru opcje bagażników na jeden, dwa czy nawet 4 rowery. Bagażniki pasują do wszystkich haków do tego są proste w obsłudze i bezpiecznie mogą przewieźć kilka rowerów. RE: Mam auto!!! - rebeca - 24-04-2022 23:05 Jak już mówimy o samochodach, to warto pomyśleć o tym aby kupić odpowiednie kosmetyki samochodowe Nie warto kupować w marketach, w dobrym sklepie mają naprawdę specyfiki dobrej jakości, z atestem. A to jest wazne, wtedy bezpiecznie możemy myć i czyścić nasz samochód. RE: Mam auto!!! - patisia78 - 25-04-2022 23:50 Jeżeli interesuje was rejestracja skutera warszawa, to myślę że najlepszym rozwiązaniem będzie, jak zgłosić się do firmy rejestrator.pl. Wiem że oni są w stanie zająć się wszystkimi formalnościami za was, więc myślę że to bardzo duże ułatwienie, szczególnie dla osób, które nie mają za bardzo czasu na chodzenie po urzędach RE: Mam auto!!! - seba - 06-05-2022 16:32 O auto można dbać - ale i tak nie znamy dnia ani godziny kiedy się zepsuje. Dlatego warto wiedzieć, kogo w takiej sytuacji wezwać. Bardzo dobrym wyborem będzie pomoc drogowa i holowanie Tychy Darkam: https://pomocdrogowa.tychy.pl/ . Polecam zapisać sobie namiary na tę firmę. RE: Mam auto!!! - pieknyolek - 11-05-2022 12:45 (05-04-2022 13:35)fatyka napisał(a): Na pewno przyda wam się również porządne ubezpieczenia-siedlce.pl/ ubezpieczenie oc . Sama niedawno zdecydowałam się na tą ofertę i nie żałuję. Firma pomogła mi dobrać najkorzystniejsze ubezpieczenie Mi tak samo pomogła wybrać ubezpieczenie firma, bo nie jest łatwo o dobre ubezpieczenie OCP: https://www.sep.biz.pl/ocp-co-to-jest/ RE: Mam auto!!! - byniek - 23-01-2023 09:28 W takim razie ja mam do Was pytanie odnośnie http://worldglass.com.pl/ tej oferty czy myślicie, że futra polerskie od tego producenta warto kupić? Dbam o swoje auto i chciałbym, żeby karoseria była w jak najlepszym stanie. Pozdrawiam. |