Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Mam auto!!! - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Mam auto!!! (/showthread.php?tid=3867)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Mam auto!!! - Manianna - 21-07-2019 18:14

hmm jezeli chodzi o czesci samochodowe, szczegolnie do samochodow francuskich, to tutaj jest ich bardzo duzy wybor. To strona sklepu FranceCar - gdzie sprzedaja czesci do aut produkowanych we Francji - zarowno oryginalne, jak i dobre jakosciowo zamienniki. Mysle, ze warto w razie czego znac namiary na ten sklep - nie wiadomo kiedy sie przyda.


RE: Mam auto!!! - Jannek G - 21-08-2019 11:54

Ja też mam auto! To rzeczywiście cieszy, ale chciałbym je mieć jak najdłużej Smile
Kolega mi doradził by zawczasu zatroszczyć się o stan podzespołów samochodu. Dlatego też poradził mi zakupić dodatek do benzyny https://www.ceramizer.pl/uszlachetniacz-do-paliwa-cp czy też uszlachetniacz do paliwa. Podobno jest w stanie oczyścić cały układ zasilania paliwem z niepotrzebnych zanieczyszczeń jakie się tam gromadzą. W każdym razie już jestem zadowolony. Wink


RE: Mam auto!!! - dudson - 06-09-2019 11:38

Wejście w posiadanie auta to zawsze duża fascynacja, jednak nie zapomnij, że o auto trzeba dbać, jeżeli nie wiesz jak robić to prawidłowo, to pomogą Ci mechanicy z forum https://forum-mechaniczne.pl/


RE: Mam auto!!! - Layla16 - 08-03-2022 11:49

Super gratuluję Smile Ja niedawno musiałam wymienić licznik w swoim samochodzie, bo okazało się, że samochód był tak długo eksploatowany, że już trzeba było go wymienić. Na https://wokolmotoryzacji.pl/wymiana-licznika-w-aucie-kiedy-mozna-trzeba-i-nie-wolno-tego-robic/ czytałam własnie, że w takiej sytuacji można to zrobić bez problemu.


RE: Mam auto!!! - seba - 11-03-2022 17:18

Możesz też pomyśleć o zakupie auta marki Hyundai. Wiele pozytywnych opinii słyszałam o tych samochodach. Zajrzyj na stronę dealera, gdzie znajdziesz też części do tych aut: https://nordauto.hyundai.pl/oferta/promocje/czesci-hyundai-bialystok .


RE: Mam auto!!! - zosienka - 01-04-2022 16:17

A czy wiecie, jak dojechać do mechanika? Z pewnością pomoże Wam w tym zadaniu pomoc drogowa i holowanie Adam Śliwko Olsztyn: http://www.pomocdrogowa.olsztyn.pl/ . Warto zapoznać się z jego ofertą. Miałam okazję korzystać i przyznam, że byłam naprawdę bardzo zadowolona.


RE: Mam auto!!! - fatyka - 05-04-2022 13:35

Na pewno przyda wam się również porządne ubezpieczenie oc . Sama niedawno zdecydowałam się na tą ofertę i nie żałuję. Firma pomogła mi dobrać najkorzystniejsze ubezpieczenie


RE: Mam auto!!! - byniek - 10-04-2022 22:29

Skoro tyle osób pytało o sprawdzone oleje silnikowe to wiadomo, że jest ich wiele natomiast ja od dłuższego czasu stosuje olej Valvoline 5w30 i jestem bardzo zadowolony z jakości, ale także z ceny. W wielu sklepach z częściami samochodowymi możecie dostać oleje od tego producenta Wink


RE: Mam auto!!! - Krzysianowski - 11-04-2022 10:07

Z małych samochodów miejskich mogę polecić KIA Picanto. Samochód kupiłem w Etrans na Śląsku https://etrans.pl/o-firmie/kia-dabrowa-gornicza i jestem zadowolony, zarówno z salonu, jak i z samego auta. Potrzebowałem czegoś małego do jazdy po mieście. Zależało mi również na tym, aby auto było nowoczesne, a w samochodach KIA jest to normą. Auto ma praktycznie wszystkie technologie stosowane w dużo droższych pojazdach. Co do stylistyki to mamy tu typowo koreańską wizję designu, mi to odpowiada. Podsumowując polecam wszystkim osobom, które chcą mieć ekonomiczne auto do poruszania się po mieście.


RE: Mam auto!!! - tesska11 - 11-04-2022 12:05

Sam zakup auta to pikuś. Gorzej je potem utrzymać...