![]() |
|
Mam auto!!! - Wersja do druku +- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl) +-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24) +--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=25) +--- Wątek: Mam auto!!! (/showthread.php?tid=3867) |
RE: Mam auto!!! - Tapikur - 27-08-2018 23:30 Bedzie się opłaca, pod warunkiem że bedziesz jeżdzić ekonomicznie. Bo jeżeli tego nie potrafisz to nawet założenie gazu do samochodu nie bardzo Ci pomoże. Możesz przeczytaćo tym tutaj https://nocar.pl/blog/ekonomiczna-jazda-samochodem-na-czym-polega/ . W ten sposób na pewno uda Ci się jakoś zmniejszyć koszty jazdy samochodem. RE: Mam auto!!! - mirek333 - 28-08-2018 11:03 Sam ostatnio też kupiłem auto używane w salonie https://www.hondaplaza.pl/ . Teraz każdy mi zazdrości że mam takie fajne autko. RE: Mam auto!!! - trynut - 01-09-2018 12:20 Gratuluję! Pamiętaj tylko otym, żeby regulanirnie dbać o klimatyzację, bo to bardzo wrażliwy układ. Dlatego lepiej korystaąć z usług firm specjalizujących się w tym temaacie takich jak http://www.frostthermoking.pl/
RE: Mam auto!!! - Tomek320 - 17-09-2018 15:05 Pierwszy samochód to świetna sprawa. Do tej pory pamiętam to uczucie wolności, kiedy w każdej chwili mogłem wsiąść i jechać gdzie tylko mi się podoba. Ale jak kupujesz używane auto to pamiętaj o kilku czynnościach serwisowych, które koniecznie trzeba wykonać. Są to m.in. wymiana rozrządu, sprawdzenie działania wszystkich układów i wymiana oleju oraz filtrów. Polecam trochę poczytać na początek https://www.ucando.pl/blog/olej-silnikowy-jaki-wybrac-kiedy-wymieniac/. Ten artykuł jest bardzo fajny
RE: Mam auto!!! - toddler00 - 29-11-2018 12:37 Polecam: wymianę oleju w http://twojmechanik.pl/. Świetna i fachowa obsługa. RE: Mam auto!!! - monikabert90 - 16-07-2019 16:24 (17-09-2018 15:05)Tomek320 napisał(a): Pierwszy samochód to świetna sprawa. Do tej pory pamiętam to uczucie wolności, kiedy w każdej chwili mogłem wsiąść i jechać gdzie tylko mi się podoba. Ale jak kupujesz używane auto to pamiętaj o kilku czynnościach serwisowych, które koniecznie trzeba wykonać. Są to m.in. wymiana rozrządu, sprawdzenie działania wszystkich układów i wymiana oleju oraz filtrów. Jeśli kogoś z Was interesowałaby wymiana łańcucha rozrządu Bydgoszcz, to polecam zapoznać się z ofertą warsztatu https://mechanik-bydgoszcz.com/wymiana-rozrzadu/. Możecie być pewni, że profesjonalnie zajmą się Tam Waszym samochodem
RE: Mam auto!!! - malinak22 - 16-07-2019 17:49 Macie samochód zasilany na prąd? http://electronite.eu/ladowarka-samochodu-elektrycznego/ na pewno was zainteresuje jakie dodatkowe profity możecie mieć z racji psoiadania samochodu. Wiesz do jakich gniazdek możesz podłączać? Jakie jest optymalne ładowanie i użytkowanie baterii. RE: Mam auto!!! - agniecha00 - 17-07-2019 13:28 A jakie to auto dostałeś? Pytam z ciekawości, bo syn mojej znajomej dostał od niej SEAT-a Leona na początek i bardzo go sobie wszyscy chwalą
RE: Mam auto!!! - kodzi - 17-07-2019 20:24 Bardzo bym chciał dostać ferrari <3 nawet już znalazłem mechanika: http://aldamotorsport.pl/mechanik-ferrari-katowice/. Nie wiem jak wy, ale ja mam wielką ochotę się chociaż w przyszłości takim autem przejechać. Ostatnio bardzo mocno wkręciłem się w temat wyścigów, na bieżąco oglądam teraz F1 i tak człowiek patrzy na te bolidy i ma ogromną ochotę się albo takim bolidem przejechać albo takim ferrari. RE: Mam auto!!! - byniek - 21-07-2019 11:46 A moje pytanie motoryzcyjne jest takie. Mając zamiar zamówić porzadnej jakości opony do motocykli co koniecznie trzeba brac pod uwage i co jest wazne zeby pozniej nie zalowac? Jakich producentow polecacie najbardziej i przede wszystkim jak to wygląda cenowo? |