![]() |
|
Mam auto!!! - Wersja do druku +- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl) +-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24) +--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=25) +--- Wątek: Mam auto!!! (/showthread.php?tid=3867) |
RE: Mam auto!!! - lirk - 10-05-2018 21:04 Samodzielnie trudno jest połapać się w tematyce samochodów, gdy nie ma się z tym większej styczności. dlatego lepiej opierać się na radach doświadczonych osób, ja z tego powodu w razie pytań o samochód zaglądam na bloga http://www.fastcars.pl/myjnia-reczna-rzeszow/ RE: Mam auto!!! - reversa - 13-05-2018 00:40 Moja siostra sobie kupiła w tym salonie - https://czestochowa.mazda-dealer.pl/ Mazdy jej się zawsze podobały i wreszcie spełniła marzenie. RE: Mam auto!!! - hieenka - 13-05-2018 20:26 obowiązkowe jest tylko OC, AC wykupujesz dodatkowo dla siebie
RE: Mam auto!!! - keszek - 16-05-2018 15:37 Samochody cały czas, z roku na rok się zmieniają. Nic dziwnego, że trudno się w tym wszystkim połapać i wybrać ten jeden konkretny model. Dla ludzi, którzy nie mogą się zdecydować powstał blog http://www.auto-speed.com.pl/myjnia-samochodowa-lodz/ RE: Mam auto!!! - foxi1 - 16-05-2018 23:19 ... a części samochodowe masz ?Prędzej czy później będą ci potrzebne, więc może zawczasu warto zainteresować gdzie można kupić dobre części w przyzwoitych cenach.Więc warto o tym pomyśleć by nie mieć problemów w przyszłości, pzdr RE: Mam auto!!! - Yayo - 29-06-2018 22:08 A radio masz w swoim aucie? Pamietaj, ze warto zwrocic uwage na to, jakimi kablami masz je podlaczone. Tak, jakosc wykonania kabla, jego izolowanie, oraz material z jakiego jest wykonany - wplywa takze na jakosc dzwieku. Zobacz, jak wygladaja konkretne kable aux do radia samochodowego: https://centrumaudio.pl/451-zlacza-aux-in - jak widac - kazda marka ma inna koncowke. RE: Mam auto!!! - ela231 - 13-07-2018 16:56 Jak posiadam auto to muszę się liczyć czasem z mandatami. Warto zapoznać się jakie są mandaty np. tutaj: https://zaplacmandat.pl/warto-wiedziec/jakie-sa-rodzaje-mandatow-karnych . Co nam grozi i kiedy możemy odmówić przyjęcia. Nie raz nawet nie wiemy jakie mamy prawa, a warto z nich korzystać. RE: Mam auto!!! - mekender - 18-07-2018 12:45 Dla mnie najważniejsze jest bezpieczeństwo na drogach. Jest sporo rzeczy, których nie rozumiem, np. jak zmiana opon może wpływać na bezpieczeństwo, ale ja nie jestem od rozumienia (na szczęście), a od działania. Polecono mi ostatnio opony wielosezonowe: https://www.uniroyal.pl/samochod/opony/allseason-expert i przyznam szczerze, że spisują się świetnie. Mam wrażenie, że droga hamowania jest krótsza. Czego chcieć więcej? RE: Mam auto!!! - megan - 25-08-2018 23:54 Kurde dostałam dzisiaj mandat ale nie do końca mam pewność czy słusznie w sumie mogłam go nie przyjmować. Teraz dopiero wczytałam się kiedy mogę odmówić i mogłam tak zrobić. Jak macie takiego pecha jak ja to polecam stronę https://zaplacmandat.pl/warto-wiedziec/czy-moge-odmowic-przyjecia-mandatu warto czasami mieć takie informacje. RE: Mam auto!!! - jolik - 27-08-2018 18:27 Czy ktoś z Was jest w posiadaniu motoru? Jakie są ograniczenia w prędkości dla motorów? Czy są takie same jak dla aut? |