Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
wakacje nad morzem - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Tematyczne (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Rodzina (/forumdisplay.php?fid=42)
+--- Wątek: wakacje nad morzem (/showthread.php?tid=1160)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: wakacje nad morzem - Anakonda - 23-11-2015 11:47

mnie to się marzy wyjazd nad morze, dawno nie byłam a przydałby się powiew świeżego powietrza.


RE: wakacje nad morzem - ela231 - 16-12-2015 17:50

Morze najlepsze dla zdrowia w okresie wrzesień, październik i maj i czerwiec dużo jodu wtedy jest. Takie rodzinne wakacje nad morzem to super sprawa. My zawsze jeździmy razem wszyscy w miejsca mniej zatłoczone, zawsze wtedy jest więcej miejsca na plaży no i mnie tłocznie.


RE: wakacje nad morzem - karolina_61866 - 04-04-2016 11:45

Nad morzem podobno już większość miejsc jest zajętych. Ja zarezerwowałam wycieczkę autokarową w Wytwórni wypraw do Albanii. Albania- Tirana- plac Skandenberga, meczet Ethem Beja, Piramida czyli mauzoleum Envera Hodży, Most Garbarzy, Duresz- bulwar z palmami, rzymskie termy, forum i amfiteatr, pomniki obrońców Dureszu i komunistycznych partyzantów, Laguny Karavastase, monaster Ardenice. Tego nie mogę się doczekać


RE: wakacje nad morzem - kajka22 - 13-04-2016 15:03

oj zawsze można coś znaleźć. To prawda, że miasta takie jak Łeba są dość oblegane, ale mają one sporo kwater, pensjonatów i hoteli. Ja właśnie Łebę polecam, bo piękna i z dużą dawką atrakcji. Lunaparki, wydmy, plaże - piękne to wszystko i nie można tam się nudzić.


RE: wakacje nad morzem - Beciaak - 15-04-2016 15:28

Moim zdaniem się nie opłaca nad nasze morze jechać. Drogo i jeszcze pogoda niepewna. Za podobne pieniądze jest chociażby Chorwacja.


RE: wakacje nad morzem - Layla16 - 15-04-2016 20:15

Przed wyjazdem weź sobie jeszcze zerknij na stronę https://www.gismeteo.pl tam możesz sprawdzić pogodę przed wyjazdem. Z tego co widzę to można nawet z miesięcznym wyprzedzeniem poznać pogodę, a to znacznie ułatwia wyjazd.


RE: wakacje nad morzem - loriena - 17-04-2016 01:28

(13-04-2016 15:03)kajka22 napisał(a):  oj zawsze można coś znaleźć. To prawda, że miasta takie jak Łeba są dość oblegane, ale mają one sporo kwater, pensjonatów i hoteli. Ja właśnie Łebę polecam, bo piękna i z dużą dawką atrakcji. Lunaparki, wydmy, plaże - piękne to wszystko i nie można tam się nudzić.

Zgadzam się w 100% - Łeba jest naprawdę świetnym miejscem na wypoczynek i trudno tam się nudzić nawet, jak pogoda niezbyt dopisuje. Łeba noclegi bywają też w całkiem dobrych cenach, o ile oczywiście dobrze się poszuka i wcześnie zarezerwuje.


RE: wakacje nad morzem - macia - 30-04-2016 15:14

Ja najlepiej wspominam Gdańsk i Sopot Smile


RE: wakacje nad morzem - marzanna01 - 17-10-2016 17:05

A ja już od jakiegoś czasu wybieram inny kierunek niż Trójmiasto. Chociaż przez ostatnie kilka lat nie wyobrażałam sobie wakacji w innym mieście. Po namowach znajomych zdecydowałam się na wczasy nad morzem z basenem w Pobierowie. Nawet nie myślałam, że w takim małym rodzinnym ośrodku (http://www.baginscyspa.com.pl/pl/pokoje/) uda mi się tak wypocząć i się zrelaksować. To opcja dla osób, które potrzebują odpoczynku z dala od tłumów i wielkich miast. Ja zdecydowałam się na wyjazd we wrześniu i to był najlepszy czas i na spacery po plaży i na zabiegi pielęgnacyjne w SPA. Obiecałam sobie, że za kilka miesięcy znów wrócę do tego wyjątkowego miejsca Smile


RE: wakacje nad morzem - Jankowiak - 28-10-2016 19:10

Też myślę o Łebie, zachęciła mnie bogata oferta łeba noclegi. Poza tym słyszałam wiele dobrego o tej miejscowości - podobno jest wiele fajnych knajpek, dodatkowo jest co zwiedzać, bo w okolicy wydmy, jeziora... Piękna okolica