![]() |
|
Mam auto!!! - Wersja do druku +- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl) +-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24) +--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=25) +--- Wątek: Mam auto!!! (/showthread.php?tid=3867) |
RE: Mam auto!!! - fiona11 - 24-01-2018 13:17 Ja też mam swoje auto od kilku lat jak każdy kierowca mam już na swoim koncie kilka mandatów, jeden za przekroczoną prędkość, inny za lekkie pękniecie szyby itd. Na szczęście wszystko udało się w czasie uregulować ale wiem, że bywa z tym różnie. Wiecie np z kim kontaktować się w sprawie takich należności ? Tu znajdziecie sporo ciekawych informacji na ten temat https://zaplacmandat.pl/warto-wiedziec/kontaktowac-w-sprawie-mandatow. Co o tym sądzicie ?
RE: Mam auto!!! - talassa - 24-01-2018 13:54 Podstawą przy zakupie auta jest dobre ubezpieczenie, najlepiej wziąć pełen pakiet oc, ac, nww wtedy zadna sytuacja nas ne zaskoczy, ja mam tki w concordii, składka nie była bardzo wysoka RE: Mam auto!!! - finka - 20-04-2018 14:03 Gratulacje! Ja swój pierwszy samochód dostałam od rodziców 2 lata temu Ale po pierwszym tygodniu jazdy pękła mi szyba z przodu i dostałam mandat na 500zł I tato musiał go opłacić przez https://zaplacmandat.pl/ bo sama jeszcze wtedy nie zarabiałam, ale obiecałam ze oddam jak będę miała-i słowa dotrzymałam
RE: Mam auto!!! - spryciula13 - 22-04-2018 23:14 Ja również mam własny samochód ba nawet z przyczepką jeżdzę jako ogrodniczka po domach muszę sobie tylko kupić podpory do przyczep jak tutaj https://unitrailer.pl/pol_m_Kola-podporowe-i-podpory-153.html Aby z łatwoscią ładować rzeczy na mój bagaznik na kółkach jak stoi nie przypięta do auta to jest krzywa i strasznie ciężko się ładuje.
RE: Mam auto!!! - Garteda2 - 23-04-2018 07:28 Z samochodami teraz jest ten problem że ich utrzymanie do najtańszych niestety nie należy :/. ____________ pożyczka online RE: Mam auto!!! - alicja930 - 23-04-2018 23:28 Mnie auto w ogóle nie jest potrzebne, ponieważ poruszam się innymi środkami komunikacji, ale teraz zastanawiam się, czy nie korzystać z usługi car sharing, którą oferuję wypożyczalnia http://4mobility.pl/ u mnie w Warszawie, co myślicie? RE: Mam auto!!! - barto776 - 24-04-2018 16:24 Witam, honda http://www.hondaplaza.pl/pl/samochody/samochody-uzywane/oferta.html to bardzo znany i chwalony salon samochodowy. Nie dziwi mnie to wcale, bo firma jest solidna pod każdym względem, a co najważniejsze zna się na tym co robi. RE: Mam auto!!! - Phaver - 24-04-2018 16:34 Nie ma to jak radość z pierwszego samochodu, sam kiedyś to przeżywałem. Warto też kupić do niego od razu jakiś ładny zapach tego typu http://zapachy.biz , żeby przyjemniej sie nim jeździło. Ja zawsze dbam o świeży zapach w swoim aucie
RE: Mam auto!!! - mart12345 - 24-04-2018 16:45 Koniecznie zdbaj o wygląd nowego auta! Sprawdzona i profesjonalna myjnia samochodowa warszawa to podstawa ![]() Przynajmniej raz w roku postaw na któryś z proponowanych usług: kosmetyka samochodowa warszawa, renowacja reflektorów warszawa, polerowanie lamp warszawa, woskowanie warszawa, powłoki ochronne lakieru warszawa, impregnacja tapicerki skorzanej warszawa Ja testowałam wszystkie przynajmniej raz i za każdym razem jest wooow
RE: Mam auto!!! - szybinka76t - 26-04-2018 23:52 Gdy szukasz autoszyby dobranej do twojego pojazdu to rekomenduję Szyby 24. Ta instytucja to wielki podmiot ze wszystkim rodzajami autoszyb. Jeśli zdecydujesz się na szyby24 - nie będziesz miał później żadnego problemu. Dobierz prawidłowo i uciesz się z doskonałej obsługi. Szyby24.pl - najlepszy sklep z autoszybami! |