![]() |
|
Filmowanie dronem - Wersja do druku +- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl) +-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24) +--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=25) +--- Wątek: Filmowanie dronem (/showthread.php?tid=6121) Strony: 1 2 |
RE: Filmowanie dronem - blaack - 04-05-2021 17:22 Zgadzam się z Wami w 100%. Wiem, że są tańsze i droższe drony, ale uważam, że jeżeli nie prowadzić działalności związanej z filmowaniem dronem to możesz spokojnie kupić tańszego drona. Ja mam tego https://droniki.pl/SYMA-X22W-FPV-Headless-akrobacje-3D jak widzisz nie kosztuje dużo, a sprawuje się na prawdę świetnie. Jestem bardzo zadowolony. Szkoda by mi bylo kasy na droższy sprzęt jak używam 2-3 razy w roku. RE: Filmowanie dronem - jowitta41 - 01-09-2025 20:24 Sam kiedyś szukałem dobrego sklepu z dronami i wiem, jakie to bywa męczące, pełno ofert, a człowiek nie wie, co wybrać. Ostatecznie kupiłem sprzęt w Ironsky - dron z kamerą 4k i mogę polecić. Mają szeroki wybór, szybkie wysyłki i co ważne, uczciwe opisy, więc wiadomo, co się kupuje. |