![]() |
|
Mam auto!!! - Wersja do druku +- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl) +-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24) +--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=25) +--- Wątek: Mam auto!!! (/showthread.php?tid=3867) |
RE: Mam auto!!! - luiz - 10-05-2017 13:03 Ogónie to gratulacje Sama zastanawiam się nad kupnem sobie nowego auta. RObię obecnie prawo jazdy i rodzice powiedzieli, ze jeśli zdam za 1 razem to dostanę samochód. Tak więc mam mega motywację do tego aby mi sie udało ![]() Natknęłam się na taki artykuł: http://www.driversclub.pl/najlepsze-samochody-dla-kobiet/ Czy rzeczywiście sądzicie, że mały i zwinny samochód to najlepsza opcja dla kobiety> RE: Mam auto!!! - venar - 02-08-2017 23:18 Jak już zrobisz prawko i dostaniesz samochód, zajrzyj na tą stronę http://optimagas.com/znajdz-najblizszy-warsztat poszukaj warsztatu w którym montują zestawy optima dzięki niemu będziesz wydawała o połowę mniej na paliwo
RE: Mam auto!!! - czarneszpilki - 21-08-2017 13:12 Najlepsza szkoła jazdy - szkoła prawa jazdy Warszawa Automobil po prostu rządzi
RE: Mam auto!!! - Henryk3 - 22-08-2017 22:02 Każdy z pierwszego auta się cieszy, ale jak przychodzą opłaty to inna sprawa Ja tutaj https://najtaniejuagenta.pl/ sprawdziłem ile będzie mnie kosztowało nowe OC to się przelekłem, strasznie te ceny poszły w góre, masakra jest jakas.
RE: Mam auto!!! - TomaszS - 23-08-2017 10:55 Ubezpieczenie będzie drogie na pierwszy rok, zrób współwłasność z jednym z rodziców, czy kimś z rodziny kto ma zniżki na ubezpieczenia, będziesz miał taniej i zniżki będą Ci się naliczać
RE: Mam auto!!! - MysiaPysia - 08-11-2017 13:50 Kupić auto jest o wiele łatwiej niż je sprzedać, wiele osób często głowi się nad tym jak to zrobić. W tym poradniku: http://celnie.pl/dobrze-sprzedac-auto znajdziecie wiele porad odnośnie sprzedaży samochodu -podstawa jest tu wycena, przygotowanie auta i sprecyzowanie ogłoszenia. RE: Mam auto!!! - beta66 - 08-11-2017 17:54 Wyposażyłam już odpowiednio autko na różne niespodziewane sytuacje, ale powiedzcie jakie ubezpieczenie warto wybrać. Znacie coś dobrego i w rozsądnej cenie? Kolega polecił mi na przykład tę stronę https://najtaniejuagenta.pl/interrisk/. Jakie wy macie? RE: Mam auto!!! - Narcyzek - 08-11-2017 18:22 No fajnie że masz auto jednak to dopiero początek wydatków, teraz się zacznie, jak przyjdzie Ci wymieniać części, ale ja Ci proponuje najpierw części regenerowane, są tańsze i w zupełności wystarczą, ja korzystałem pamiętam z usług http://reparts.pl/ i byłem zadowolony, może ktoś ich jeszcze kojarzy i też się coś wypowie
RE: Mam auto!!! - Dzennika5 - 09-11-2017 12:09 A ja też się wam pochwale. Moze nie autem ale czymś dużo fajniejszym Mąż kupił mi super motor z salonu http://motohangar.pl teraz będziemy mogli razem jezdzic na dlugie trasy. Jeżdzenie z tylu na jednym to nie jest to samo
RE: Mam auto!!! - hiacynta3 - 08-12-2017 01:14 super fajne jest to że nowe auta są coraz bardziej przystępne, teraz jak oglądałam w peugeocie to mają w ogóle dobre ceny z okazji wyprzedaży rocznika, na pewno warto jak ktoś planuje auto to teraz kupić
|