Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Mam auto!!! - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Mam auto!!! (/showthread.php?tid=3867)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Mam auto!!! - luiz - 10-05-2017 13:03

Ogónie to gratulacje Smile Sama zastanawiam się nad kupnem sobie nowego auta. RObię obecnie prawo jazdy i rodzice powiedzieli, ze jeśli zdam za 1 razem to dostanę samochód. Tak więc mam mega motywację do tego aby mi sie udało Smile
Natknęłam się na taki artykuł:
http://www.driversclub.pl/najlepsze-samochody-dla-kobiet/

Czy rzeczywiście sądzicie, że mały i zwinny samochód to najlepsza opcja dla kobiety>


RE: Mam auto!!! - venar - 02-08-2017 23:18

Jak już zrobisz prawko i dostaniesz samochód, zajrzyj na tą stronę http://optimagas.com/znajdz-najblizszy-warsztat poszukaj warsztatu w którym montują zestawy optima dzięki niemu będziesz wydawała o połowę mniej na paliwo Smile


RE: Mam auto!!! - czarneszpilki - 21-08-2017 13:12

Najlepsza szkoła jazdy - szkoła prawa jazdy Warszawa
Automobil po prostu rządzi Smile


RE: Mam auto!!! - Henryk3 - 22-08-2017 22:02

Każdy z pierwszego auta się cieszy, ale jak przychodzą opłaty to inna sprawa Wink Ja tutaj https://najtaniejuagenta.pl/ sprawdziłem ile będzie mnie kosztowało nowe OC to się przelekłem, strasznie te ceny poszły w góre, masakra jest jakas.


RE: Mam auto!!! - TomaszS - 23-08-2017 10:55

Ubezpieczenie będzie drogie na pierwszy rok, zrób współwłasność z jednym z rodziców, czy kimś z rodziny kto ma zniżki na ubezpieczenia, będziesz miał taniej i zniżki będą Ci się naliczać Smile


RE: Mam auto!!! - MysiaPysia - 08-11-2017 13:50

Kupić auto jest o wiele łatwiej niż je sprzedać, wiele osób często głowi się nad tym jak to zrobić. W tym poradniku: http://celnie.pl/dobrze-sprzedac-auto znajdziecie wiele porad odnośnie sprzedaży samochodu -podstawa jest tu wycena, przygotowanie auta i sprecyzowanie ogłoszenia.


RE: Mam auto!!! - beta66 - 08-11-2017 17:54

Wyposażyłam już odpowiednio autko na różne niespodziewane sytuacje, ale powiedzcie jakie ubezpieczenie warto wybrać. Znacie coś dobrego i w rozsądnej cenie? Kolega polecił mi na przykład tę stronę https://najtaniejuagenta.pl/interrisk/. Jakie wy macie?


RE: Mam auto!!! - Narcyzek - 08-11-2017 18:22

No fajnie że masz auto jednak to dopiero początek wydatków, teraz się zacznie, jak przyjdzie Ci wymieniać części, ale ja Ci proponuje najpierw części regenerowane, są tańsze i w zupełności wystarczą, ja korzystałem pamiętam z usług http://reparts.pl/ i byłem zadowolony, może ktoś ich jeszcze kojarzy i też się coś wypowie Wink


RE: Mam auto!!! - Dzennika5 - 09-11-2017 12:09

A ja też się wam pochwale. Moze nie autem ale czymś dużo fajniejszym Smile Mąż kupił mi super motor z salonu http://motohangar.pl teraz będziemy mogli razem jezdzic na dlugie trasy. Jeżdzenie z tylu na jednym to nie jest to samo


RE: Mam auto!!! - hiacynta3 - 08-12-2017 01:14

super Smile fajne jest to że nowe auta są coraz bardziej przystępne, teraz jak oglądałam w peugeocie to mają w ogóle dobre ceny z okazji wyprzedaży rocznika, na pewno warto jak ktoś planuje auto to teraz kupić