Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Polecajka
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Witam! Temat ten służy do małej recenzji (nie streszczenia) książki i jej polecenia ^^ Oczywiście chodzi o każdy możliwy gatunek.

Ja osobiście polecam Sagę Jacka Piekary mówiąca o pewnym inkwizytorze. Książka jest bardzo fajna, z gatunku fantasy. Posiada wiele realnych odniesień, postać główna ma ciekawy charakter, a jego towarzysze są specyficzni. Każda z misji jest inna, coraz bardziej wymyślna. Książka działa bardzo na wyobraźnię, polecam przeczytać ^^
Ja polecam "Koniec Świata" Mark'a Chadbourna. Świetna opowieść fantasy. Na pewno każdemu fanowi fantasy się spodoba. Opowiada o przemienieniu się legend w prawdę. Smoki w naszym świecie troszkę namieszają, celtyckie legendy sprawią że można faktycznie pomyśleć że to możliwe Wink
Ja od siebie mogę polecić książkę pod tytułem "Jestem kibolem" Korsak Krzysztofa opowiada ona o życiu prawdziwych kibiców huliganów i pokazuje ich w prawdziwym świetle a nie tym wymyślonym w mediach po przeczytaniu tej książki zapewniam Was zmienicie obraz patrzenia na kibiców ale i na Polskę która jest rozkradana przez rząd.

A oto recenzja
" „Jestem kibolem” to pierwsza w historii opowieść o współczesnych polskich kibolach. Zaskakująca. Oderwana od schematu. Nieznana dotąd dla ogółu. Wciąga tak mocno jak wciąga sam świat kibicowski. W Polsce jest ponad 200 tysięcy kiboli. Bohaterem książki jest jeden z nich. Kibol, chuligan, ale i nauczyciel historii. Jego życie to: ustawki, zadymy, wyjazdy, zgody, kosy, sporty walki, szybki seks, imprezy, oprawy. Ale to także przeżycia wewnętrzne: emocje przed ustawką, adrenalina, strach, odwaga, chwile zwątpienia, wyrzuty sumienia, płacz matki w głowie. Takie życie niesie ze sobą konsekwencje. Bohater książki przekonuje się o tym na własnej skórze. Także dosłownie. I musi się z tym zmierzyć. I chce to zrobić w taki sposób, o jakim się nawet nikomu dotąd nie śniło..."
Trylogia Millenium, Autobiografia Keitha Richardsa, Patrząc jak Krwawisz - biografia Guns N Roses, Elektryczne Kangury - biografia AC/DC ... no cóż xD
Brudna Trylogia o Hawanie- książka napisana w sposób, który może wiele osób bulwersować. Pełna naturalizmu, brudnego seksu, nędzy i brudu. Świetna opowieść pokazująca realia życia na Kubie.
A ja polecam książkę "Bydło" poruszającą tematykę NWO. Świetnie się czyta. W sam raz na weekendowe popołudnie...
Ja polecam Igrzyska Śmierci. Ciekawa książka, którą bardzo szybko się czyta.
Trylogia Władcy Pierścieni i Hobbit, czyli tam i z powrotem. Warto przeczytać, chociaż z uwagi, żeby porównać z filmamiSmile
tak ale oczywiście przeczytać w odwrotnej kolejności, najpierw hobbita oczywiście. świetny wstęp do trylogii
Ja polecam :

Hawkins Kirstan – Kapelusze doni Nicanory
Ulatowska Maria – Sosnowe dziedzictwo
Stasiuk Andrzej – Jadąc do Babadag
Faber Michel – Szkarłatny płatek i biały
Faber Michel – Szkarłatny płatek i biały
Mendoza Eduardo - Przygoda fryzjera damskiego
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie