Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Kosmetyki wyszczuplające - jakie i czy?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Jeśli zdarzyło wam się kiedyś używać kosmetyków wyszczuplających, np o działaniu antycellulitowym itd, to może podpowiecie jakie?
W sieci trochę czytałam o profesjonalnej marce http://www.guam24.pl/ i z tego co pisali, to bardzo porządne sa i skuteczne ich kosmetyki, ale w sumie to jeszcze nigdy nie kupowałam nic podobnego, więc chetnie przed zakupem (prezent dla kuzynki to ma być), dowiem się, jaka jest skuteczność i jaki dokładnie najlepiej (nazwa) kosmetyk kupić.

Podpowiecie?
Może te żele klasyczne z guamu? Nie są takie drogie, a opis brzmi extra.
Najlepszym kosmetykiem wyszczuplającym jest odpowiednia dieta. \Poprawa metabolizmu reguluje skutecznie wagę.
Ja również uważam, że najlepiej jest zadbać o odpowiednią dietę i odżywianie. Jeśli nad tym nie popracujemy na nic się zdadzą wszystkie kosmetyki wyszczuplające (Które moim zdaniem wcale tak dobrze nie działają ...).
Na tym portalu możesz natomiast dowiedzieć się jaka dieta odchudzająca jest najbardziej skuteczna. Obecnie jest ich bardzo wiele i praktycznie tylko od Ciebie będzie zależało na jaką się zdecydujesz Wink
Generalnie polecam połączyć zdrowe odżywianie z ćwiczeniami - da to optymalny wynik.
Pozdrawiam.
dieta i ćwiczenia przede wszystkim, ale i kosmetyki nie zawadzą. Nie warto jednak wydawać kokosów bo nie o sam kosmetyk się rozchodzi co o proces masowania podczas aplikacjiSmile
Ćwiczenie ,dieta i odpowiednie kosmetyki zdziałają cuda .Wiele moich koleżanek zamawia kosmetyki które wyszczuplają i dzięki temu mają upragnione efekty .A co do płatności to lepiej skorzystać szybkich przelewów przynajmniej jesteśmy pewni że kaska dotrze na czas .
Ja muszę przyznać, że jakoś nie wierzę w cudownie działanie takich kosmetyków. Efekty można uzyskać tylko za pomocą ćwiczeń.
Kiedyś podbierałam mamie kremy wyszczuplające...teraz żadnych takowych nie używam, bo szczerze mówiąc nie wierzę w ich działanie.
Nic nie zastąpi nam porządnej diety oraz ćwiczeń.
Samymi kosmetykami i tak nic nie zdziałamy, ale mogą nam one pomóc ujędrnić skórę.
Same kosmetyki nic nie dadzą. Tylko zmiana diety, ruch itp. Widziałam też reklamę hydrokolonoterapii w Gliwicach, to też może wspomóc odchudzanie.
uzywam balsamów soraya - ujedrianjacych i wyszcuzplajacych. w połączeniu z treningiem i masazem kłopotliwych partii ciała dają super efekty
Stron: 1 2 3 4 5
Przekierowanie