Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Jaką lustrzankę kupić na początek?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Cześć,

Chciałbym nauczyć się robić dobre zdjęcia. Zaczynam od kupna aparatu i zdecydowałem się na lustrzankę. Co polecacie na początek?
Jeśli chcesz robić dobre zdjęcia polecam lustrzankę Nikon D90- prosty w obsłudze, zdjęcia są świetnej jakości!Blush
Ja bym poleciła którąś z lustrzanek Nikona na przykład Nikon D3200, Nikon D5200



Ranking laptopów
Ja może nie będę śmiecił nowym tematem, ale jeśli możecie zerknąć to będę wdzięczny.
Warto za te pieniądze brać tego nikonka?
http://www.gumtree.pl/cp-akcesoria-fotog...-570663794
Zadaj sobie pytanie jak mocno będziesz się uczyć.

Canon jest bardzo ustawiony do użytkownika, pomimo manuala dużo robi za ciebie.

Nikon jest bardzo manualny, czyli od a do z trzeba go obsługiwać ręcznie, samemu.

Oczywiście biorę pod uwagę, że kupujesz lustrzankę aby robić zdjęcia, a nie pracować na auto i się bawić.
Z reguły firma Nikon jest w porządku Wink
Ja ostatnio znalazłem studio fotograficzne w krakowie do wynajęcia i zrobiłem sesję zdjęciową przyjaciół Big Grin fajne początki za nie duże pieniądze Wink
Dobrze, że napotkałem na wątek. Zastanawiam się nad kupnem dobrej lustrzanki na wakacje, która będzie w miarę przystępnej cenie. Jak ktoś ma jakieś propozycję, z chęcią przeczytam Smile.
Wszystko zależy od ceny i stanu. Polecam firmy Sony , Panasonic-lumix oraz Canon.
najlepiej używaną
Polecam Sony z serii alfa. Dobry do nauki i nie drogi
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie