Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Jaki zestaw do golenia?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Jakiego zestawu do golenia używacie na co dzień? Ja używam obecnie Wilkinson ale nie jestem do końca zadowolony, szybko się zużywają....
Jeżeli chcesz wydłużyć żywotność maszynki kup sobie taki razorpit. Sam tego używam w połączeniu z Gillette mach 3 turbo. Wcześniej jednego wkładu używałem max 4-5 razy, gdy ostrzę maszynkę razorpite można spokojnie jej używać 50 czy 60 razy. Mi zakup zwrócił się w ciągu 6 miesięcy Smile
(29-08-2013 19:13)oktan napisał(a): [ -> ]Jeżeli chcesz wydłużyć żywotność maszynki kup sobie taki razorpit. Sam tego używam w połączeniu z Gillette mach 3 turbo. Wcześniej jednego wkładu używałem max 4-5 razy, gdy ostrzę maszynkę razorpite można spokojnie jej używać 50 czy 60 razy. Mi zakup zwrócił się w ciągu 6 miesięcy Smile
To ja się golę machem 3 spokojnie z 10 razy i cały czas ostro, a zarostu mam raczej twardy. Ale z tym ostrzeniem to spróbuję.
Gillette zdecydowanie prowadzi w moim rankingu Smile
Ja używam jednorazówksi Gillette.
Ja zwykłe ostrza zmieniłem na golarkę elektryczną - link
Golę się na sucho dzięki czemu oszczędzam bardzo dużo czasu na nałożenie pianki i później wytarcie resztek etc. etc.
Poza tym elektryczna powoduje zdecydowanie mniej podraznien niż klasyk. No i w dłuższej perspektywie jest to opcja tańsza.
ja parę razy skorzystałem z brzytwy dziadka ale szło mi dość niezręcznie bo się bałem że podetnę sobie gardło Tongue za długo się nie goliłem w ten sposób
Ja też wilkinson, jednoczęściówki plus żel, oba dla delikatnej skóry
Ja jednorazówek z lidla, nie pamiętam marki. Golarka podrażnia mi skóręSad
Jednorazówki Wilkinson, na jednej spokojnie z 6 - 7 razy się ogolę, w paczce są 4 koszt 14 zł. Także wystarcza na dobre 2 miechy.
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie