Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: szynka ulubiona?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Jaki jest rodzaj waszej ulubionej szynki?? Smile
z kurczaka albo wieprzowa Smile teraz się zajadam wieprzową, bo jest na promocji w polomarkecie 12zł kg, niebo dla studenta :O
Moja ulubiona szynka to ta naturalna, a nie ta kolorowa z gazetki reklamowej wydrukowanej w jakiejś dobrej drukarni. Zdecydowanie jestem zwolenniczka naturalnych produktów Smile
Ja uwielbiam wszelkie wędliny z targowiska na wsi, swojskie, pachnące i bez tych wszystkich polepszaczy. Zawsze byłam przeciwna wędlinom z hipermarketów, bo są słone, niedobre i szybko się psują, ale kiedyś kupiłam w realu na próbę szynkę senatorską i szynkę szwagra, któraś z nich jest z krakusa, druga nie wiem z czego i muszę przyznać, że obie bardzo mi smakują i od czasu do czasu je kupuję, ale cenowo różnią się znacznie od innych wędlin, są dość drogie. Wychodzę jednak z założenia, że wolę wydać więcej i kupić kilka plastrów lepszej szynki, którą zjem ze smakiem, niż kupować dużo i tanie, a później karmić tym psy Tongue
A mi tam wędliny z hipermarketów smakują-o ile tylko wybiorę coś odpowiedniego. Np. w takim Tesco mają naprawdę wielgachną ofertę. Ostatnio zajadam się pasztetem ze śliwą i jestem wprost w nim zakochana. Całkiem niezła jest także szynka miodowa, czy pieczeń z kurczaka.
Ja tylko szynkę sopocką z pobliskiego sklepu mięsnego - innych nie tknę Big Grin
A ja uwielbiam szynkę od Krawczyka super teraz to dietka i wyjeżdżam do pracy http://ps24.net.pl jako opiekunka i chyba muszę przerzucić się na paczkowaną bo chcę ze sobą ja wsiąść
Ja jem wyłącznie polędwicę sopocką Wink
Ja lubię taką robioną samej w domu w szynkowarze
U nas w mięsnym sklepie osiedlowym mają ostatnio w ofercie pyszną szynkę z jakiejś lokalnej wędzarni - jest w 100% naturalna i naprawdę pyszna!
Stron: 1 2 3 4 5 6
Przekierowanie