Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Dna moczanowa - czy to groźne?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mój tato prawdopodobnie to ma - czy to jest groźne?
Poszukaj na stronach medycznych, a nie forum młodzieżowym.
Wystarczy zagooglować i masz tutaj wszystko o dnie moczanowej. Jak widzisz spowodowane jest to nadmiarem kwasu moczowego i potrafi być niezwykle bolesna.
Nie lepiej żeby tata wybrał się do lekarza, i poszukał informacji na własną ręke? Big Grin
Moim zdaniem z takimi problemami to trzeba iść do lekarza i szukać pomocy oraz informacji u fachowców, a nie na forum...
Dokładnie , trzeba wybrać się do specjalisty a nie tutaj na tego typu forum.
Jest to bardzo groźna choroba i bardzo bolesna.Potrafi zniszczyć stawy. Najlepiej zawczasu udać sie do dobrego specjalisty i wdrożyć odpowiednie leczenie
Z dną moczanową nie ma żartów to paskuda choroba i bardzo bolesna. Dobrze jest po prostu zapobiegać niż leczyć. Babcia mojego męża się z tym zmaga już pół życia. Teraz to już starsza osoba i też nie ma siły walczyć z takim bólem, więc bardzo się pilnuje.
Ja ostatnio czytałam ciekawy materiał poradnikowy na temat leczenie dny moczanowej . Dowiedziałam się z niego wielu ciekawych informacji na ten temat, które mogą okazać się bardzo przydatne.
Myślę, że wiele osób nie zdaje sobie sprawy jak poważną jest choroba dna moczanowa. Ja niedawno uzmysłowiłam sobie o powadze tej choroby, dzięki temu artykułowi http://stomatologia-paszyna.pl/dna-mocza...a-krolow/. Można z niego dowiedzieć się co powoduje tą chorobę? W jaki sposób się objawia oraz jak ją leczyć? Myślę, że wam też się przydadzą takie informacje.
Przekierowanie