Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Loty czarterowe
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Korzystaliście kiedyś z wynajem helikoptera czy samolotu? Zastanawiamy się z mężem nad wynajęciem Air-taxi w Warszawy do Szczecina - korzystał ktoś?
Nie korzystałam jeszcze - ciekawa jestem jaki jest taki koszt przelotu? Samolotem latam dość regularnie, regularnymi liniami do Anglii. Bilety lotnicze zawsze udaje się mi kupić w dobrych cenach tutaj
No, z tego co poszperałem w sieci, ceny wynajmu helikoptera zaczynają się już od 2,5 tysiąca złotych za godzinę! Bardzo dużo, jakby w grę wchodził jakiś lot krajoznawczy.

Natomiast helikopter może być ciekawą alternatywą dla wynajmu limuzyny na wesele Big Grin
ja to bym sie mogła helikopterem za darmo przeleciećSmile hihih
Wow, dajcie spokój z tego typu przyjemnością. Musi na pewno sporo kosztować, a nie wiem czy zwykłych ludzi na to stać. Jak się patrzy jednak na charakterystykę transportu lotniczego w Polsce to naprawdę stale się powiększa. Kto wie, może niedługo takie loty nad Warszawą będą czymś naturalnym.
Pierwszy raz słyszę o air taxiSmile W życiu nie pomyślałabym, ze w Polsce jest coś takiego! Jednak gdy o tym myślę to nie skorzystałabym z tego. Wydaje mi się, że taki przelot musi być bardzo drogi i już lepiej zamówić bilety na normalny samolot np. tutaj lataj.pl Koszty na pewno będą mniejsze a długość lotu taka sama, więc po co przepłacać.
najlepszą drogą by polatać sobie helikopterem za darmo jest upicie się na Orlej Perci.
Można też pracować w transporcie lotniczymSmile Mój kolega ciągle w ten sposób lataSmile
No takie loty to na pewno tylko dla bogaczy i dużych firm. Pewnie nie każdego stać właśnie na taki lot... no nie ma się co dziwić. Taki luksus musi po prostu kosztować .
Nigdy nie wynajmowałam samolotu czy helikoptera. Ogólnie rzecz biorąc to boję się latać samolotem. Już nawet mój chłopak chciał mnie zapisać na jakiś szkolenie z pokonywania tego lęku, ale nie umiem się przełamać. Ma ktoś też taki problem?
Stron: 1 2
Przekierowanie