Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Moj styl ;)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
A ja chciałam dopytać o mój stajl ale nie o ciuszki chodzi. Ostatnio wzięłam kredyt z narzeczonym, żeby urządzić troszkę mieszkanie.

Wybrałam te meble, co o nich sądzicie ?
Mi mega podobają się dekoracje w angielskim stylu, lubię też sklepy w angielskim stylu Smile

[Obrazek: pol_pl_PUFA-SCANDI-1-w-krate-337_1.png]
[Obrazek: pol_pl_Szafa-Ii-Cz--4351_1.jpg]

mam tego więcej ale te ulubione z zamowionych, co myslicie ?
Też mi się podobają, ale nigdy w życiu bym nie brał kredytu tylko po to żeby urządzić sobie mieszkanie...
Pufa jest super, natomiast regał już niekoniecznie trafia w mój gust Wink
Dla mnie też szkoda byłoby pieniędzy na branie kredytu tylko pod urządzanie mieszkania. Wiadomo, że jeżeli ktoś chce mieć stylowy stolik kawowy i do tego też ogólnie pięknie wyposażonych salon oraz całe mieszkanie, to musi sporo zapłacić. Ja jestem jednak zdania, że lepiej jest już wyposażać powoli, odkładać pieniądze i stopniowo coś dokupować, bo jednak zwykłe kredyty są dawane na wysoki procent, a jednak spłacać np. o te 30% więcej to trochę się nie opłaca.
Mnie antyki nie jarają. Wolę nowoczesny styl.
antyki są ok, ale trzeba mieć naprawdę zmysł estetyczny bo łatwo popaść w kiczowatość
Mi się bardzo antyki podobają, jednak są troszkę zbyt kosztowne jak dla mnie
Meble całkiem ładne. Mają swój klimat Smile
Mi się podoba coś w tym stylu http://ogrodolandia.pl/pufa-stolik-trendy Pufa-stolik TRENDY to praktyczny mebel na balkon, taras i do ogrodu. Może osobno funkcjonować jako stolik ze szklanym blatem lub pufa z poduszką.
Mi się nie podoba, ale wygląda na wygodną. Smile Taką sobie położyć w altance i grillować.
Stron: 1 2
Przekierowanie