Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Legginsy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Dziewczyny nosicie legginsy? Jakie i do czego? Mi podobają się takie wzorzyste, jak tu: http://www.shwrm.pl/ona/odziez/legginsy-rajstopy-k.html Świetne są te w pawie oka i owocowe Smile
Moja dziewczyna lubi takie wzorzyste, ładnie jej w nich. W Twoim linku dużo takich jest Wink
Są boskie, ale żal byłoby mi wydać tyle na parę bezkształtnych gaci Tongue
6 dych to moje maximum jeśli chodzi o legginsy
Jak Cię nie stać to masz granice, niektórzy nie mają takich problemów. Smile
Mam pół szafy legginsów, w różnych kolorach i wzorach. Są genialne i bardzo wygodne. Nosze je z tunikami, t-shirtami lub sukienkami.
Ja noszę, bo są bardzo wygodne, z tym że moim zdaniem nie każda dziewczyna powinna je nosić, bo nie każda wygląda w nich dobrze.
Legginsy noszę tylko po domu, bo są wprawdzie bardzo wygodne, ale zupełnie nie pasują do mojej figury.
uwielbiam legginsySmile
Też uwielbiam legginsy. To jedyne spodnie na jakie mogę sobie pozwolić, bo z moimi wahaniami wagi normalne jeansy od razu muszę odstawić w kąt szafy, bo robią się za luźne. A legginsy świetnie przylegają do ciała. Ostatnio znalazłam takie fajne legginsy w czarne paski. Podobają się Wam?
[Obrazek: super-getry-hm-w-czarne-paskinowe-bez-me...183422.jpg]
Mi się nie podobają. Ale widziałam wczoraj Monikę Kuszyńską w programie "Świat się kręci" i miała podobne spodnie - wyglądała w nich rewelacyjnie, więc to może zależy od figury.
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie