Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Problem ze wzrokiem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Gdzie w Łodzi znajdę dobrego okulistę? Ostatnio zauważyłam pogorszenie wzroku u siebie...
Jeżeli nie chce Ci się czekać, najlepiej będzie jeżeli skorzystasz z okulisty w Centrum Medyczne Medyceuszy http://www.centramedycznemedyceusz.pl/in...3-okulista
Zrobią Ci tam diagnostykę oka.
A ja ostatnio mam non stop zaczerwienione oczy i łzawią mi. Polecicie coś na to??
może jakieś kropelki Ci pomogą a jak nie to do lekarza goń
Też miałem stan zapalny od zęba, badanie dna oka było robione i wszystko było ok, nie jestem uczulony, kropelki jakieś tam brałem ale na krótko pomagały. Ale jak przeleczyłem ząb kanałowo już nie mam problemów z oczami - podobno tam był problem(stan zapalny).
Także tu może być wiele czynników. Od uczulenia do stanów zapalnych w organizmie.
Dlatego lepiej pójść do okulisty a nie samemu gdybać czy kupować krople bo można tylko sobie oko podrażnić.Ja również muszę się wybrać bo wzrok się pogarsza.
jeżeli chodzi o zdrowie nie warto wchodzić na forum tylko po prostu iść do lekarza
korzystam z usług luxmedu - byłam u takiej nieprzyjemnej kobiety, ale niestety nazwiska nie pamiętam - dobrała mi dobrze szkła i kazała nosić, ale ... zakładam jak już ślepnę totalnieWink
Ja się przymierzam do laserowej operacji wzroku, o ile rodzina wyskoczy z kasy...
Ładny "wyskok" - 2 - 4 tysiaki za jedno oko.
Moi na pewno by mi nie dali
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Przekierowanie