Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Kajaki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Kajaki coraz modniejsze coraz ciekawsze oferty klubów. Chodze na kurs kajakowy i wybieram się na extra obóz ze studenckim klubem Habazie
Pływanie kajakiem to jeden z najlepszych sportów wodnych, bardzo fajne jest to że pracuje cała górna część ciała, zawsze w wakacje staram się pływać tak 3-4 razy w tygodniu, trzeba przyznać że można złapać trochę masy mięśniowejWink

______________________________________
Zobacz przeprowadzka Gdynia!
Ja może nie tak często, ale raz w tygodniu lubię śmignąć. Super jest nie tylko to ze ćwiczę, ale również ten kontakt z natura przy minimalnym zakłócaniu jej spokoju (kajaki są ciche). Dla mnie to rozrywka rodzinna, ale mam kolegę wyczynowca i wiem, że można i tak.
Ja ogólnie lubię sporty związane z wodą, kajak jest moim ulubionym ale lobię też skoczyć na basen i popływać z godzinę. Zastanawiałem się ostatnio nad tym aby zrobić sobie kurs na windsurfing. Czy ktoś z was wie może jak wygląda to cenowo?


______________________________________
Zobacz spółki z o.o. na sprzedaż
Kajaki są superSmile
Ja nie pływam w żadnym klubie, ale odkąd siedzę sobie na stronie czystejeziora.pl - oni opisują różne fajne miejsca na kajaki w Polsce, to zaczęłam wynajmować kajak jak jestem nad wodą - super sprawa, rilaks max
Będąc nad jeziorem na Mazurach często widywałem spływy kajakowe, lecz gdy również chciałem z nich skorzystać, okazało się, że są one dostępne tylko dla osób z obozu wypoczynkowego. Nie poddaje się jednak i na tegorocznych wakacjach postaram się popłynąć.
Spływy kajakowe są super.Polecam spływ szlakiem wodnym przez puszczę Zielonkę - Pobiedziska. To ponad 11 km ciekawej trasy ,większość szlaku wiedzie przez tereny Parku Krajobrazowego Puszcza Zielonka. Zakwaterować można się w pobliskim Ślesinie http://www.e-wczasy.pl/noclegi,slesin
(17-03-2014 11:22)Spartanka20 napisał(a): [ -> ]Kajaki są superSmile
Ja nie pływam w żadnym klubie, ale odkąd siedzę sobie na stronie czystejeziora.pl - oni opisują różne fajne miejsca na kajaki w Polsce, to zaczęłam wynajmować kajak jak jestem nad wodą - super sprawa, rilaks max


też do nich zerkam, bardzo przyzwoicie opisują jeziorkaSmile
Pływałem kilka razy i jest fajnie ale nigdy nie podchodziłem do tego profesjonalnie żeby gdzieś trenować tylko na wakacjach rekreacyjnie Smile
Nigdy nie miałam okazji pływać na kajakach, ale bardzo chętnie bym spróbowała Smile.
Przekierowanie