Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: moda męsk
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Podoba Wam się taki styl? http://www.skoveshop.pl ? zastanawiam się czy nie za odważne na nasze polskie ulice ;P
No mi tak średnio, teraz staram się ubierać bardziej elegancko, koszula, dżins a na rękę jakiś stylowy zegarek, mój model to ten. I pytanie do was drogie kobiety, czy podoba wam się jak mężczyzna nosi zegarek?
Na pierwszym miejscu stawiam wygląd i wygodę. Jakby nie było mi w czymś takim wygodnie to bym w czymś takim na ulicy się nie pokazał.
To jakoś chyba nie jest mój styl. W ogóle teraz coraz częściej muszę zakładać eleganckie ubrania, tj. garnitur, bo akurat moja nowa dziewczyna tego oczekuje ode mnie jak wychodzimy na randki. Poradźcie może co można założyć zamiast krawata, bo jednak już mnie trochę męczy takie noszenie kawałka materiału u szyi. Po za tym to jest też dość nudne. Najchętniej bym założył po prostu t-shirt do marynarki.
Zamiast krawatu możesz założyć czarny t-shirt ze wzorem marynarki na przodzie. Będziesz jednocześnie elegancki i wyluzowany Wink.
Jakoś zaprojektowany styl w linku średnio mi podchodzi. Staram się łączyć luz z elegancją. Np. fajna koszula, ale do tego luźniejsze jeansy i sneakersy
U mężczyzn też o wiele bardziej podoba mi się klasyczny i elegancki styl. Na ekstrawagancję w modzie niech sobie pozwalają kobiety, które swoim strojem uwodzą facetów. Mój facetowi przypadła do gustu casualowa moda męska, która jest idealnym kompromisem pomiędzy luzem, a elegancją, dzięki czemu nie musi czuć się w tych ubraniach jak w jakimś przebraniu.
Wypowiem się z tej kobiecej strony - bardzo lubię jak mężczyźni dbają o modną odzież - może nie muszą znać wszystkich najnowszych trendów, ale ubierać się w miarę na czasie no i umieć dopasowywać do siebie różne elementy stroju.
no to jest bardzo ważne i staram się dobrze wyglądać
Co panowie powiecie o takich piżamach ? http://www.esotiq.com/pizamy-dla-mezczyzn , są modne ? Chcielibyście w takich spać? Moim zdaniem są ładne i wydaje się że dobrze się w nich śpi. Smile
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Przekierowanie