Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Witam :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
No cześć ludzie :-) .
Jestem Klaudia,mam 16 lat. Interesuję się piercingiem,jaram prawie każdym tatuażem.Kocham dobrą muzykę w klimacie Led Zeppelin,Guns n' Roses,Black Sabbath,Aerosmith,AC/DC,Alice in Chains,Anthrax,Iron Maiden,Billy Talent,Linkin Park,Red Hot Chilli Peppers,Nirvana,Pink Floyd,Sex Pistols,SOAD,Velvet Revolver,The Black Keys,The Beatles,Jimi Hendrix,Eric Clapton,Van Halen,Deep Purple,The Doors,Queen i 4853695477 więcej.
Ale nie jestem jakimś tró metalem,bo słucham też rapu,tylko polskiego.
Paktofonika,Kaliber44,Pokahontaz,solowe płyty Raha i Fokusa,większość ekipy maxflo.Miasto z którego pochodzę w jakimś sensie zobowiązuje mnie do
wielbienia PFK, częściowo ten skład tutaj powstał...
KOCHAM SLASHA,W DUPIE MAM TO, ŻE MA ŻONĘ,2 DZIECI I MA 47 LAT...I TAK BĘDZIE MÓJ,ZDECYDOWANIE MAM OBSESJĘ NA JEGO PUNKCIE I POD TYM WZGLĘDEM JESTEM NAPRAWDĘ PSYCHICZNA <33
Gram trochę na gitarze,lubię rysować,jeździć na koncerty itd Big Grin
Nienawidzę tępych ludzi,którzy myślą, że jak będą słuchać rapu i kupią sobie bluzę z napisem PROSTO będą jacyś lepsi..
Nienawidzę też jakiś hipsterów którzy noszą koszulki z motywem zespołów,których nie słuchają,ale za to pasują im do stylóweczki -.-

Lubię też czytać,kocham harrego pottera <3
No w sumie to nie bede się tu już bardziej rozpisywać,bo pewnie i tak nikt tego nie przeczyta.

DZIĘKUJĘ ZA UWAGĘ I ŻEGNAMY.
(08-06-2012 14:35)slash napisał(a): [ -> ]Paktofonika,Kaliber44,Pokahontaz,solowe płyty Raha i Fokusa
już Cię kocham Big Grin.
Witaj Klaudio ;*
(08-06-2012 14:35)slash napisał(a): [ -> ]Nienawidzę tępych ludzi,którzy myślą, że jak będą słuchać rapu i kupią sobie bluzę z napisem PROSTO będą jacyś lepsi..
Nienawidzę też jakiś hipsterów którzy noszą koszulki z motywem zespołów,których nie słuchają,ale za to pasują im do stylóweczki -.-

Lubię też czytać,kocham harrego pottera <3

Uwielbiam Cię!
wiem,że jestem fajna Big Grin
*skromny*
Już Cię kocham *_* SLASH to nie człowiek, to Bóstwo. Oczywiście Gunsi i Led Zeppelin muszą być :] Jaki masz stosunek do "drugiego" Gn'R? I czy rap nie przeszkada ci w przekazie rocka/metalu?

Pozdrawiam i do usłyszenia \m/ Big Grin
(08-06-2012 15:26)AnarchyInTheUK napisał(a): [ -> ]I czy rap nie przeszkada ci w przekazie rocka/metalu?

Ja tam nie rozumiem tego pytania. Ja sam słucham wszystkiego co mi wpadnie w ucho, od najcięższego metalu po pseudo pop. ^^

Witamy w szeregach Big Grin
"Gunsi 2" powinni się nazywać Axl n'Roses...pseudo zespół promujący się na nazwie,Axl już dawno powinien zejść ze sceny bo ewidentnie głosu już nie ma,najnowsza płyta okropna, TYCH guns`ów już nie ma.
+ gitarzysta który myśli że jak założy kapelusz,będzie jak slash...jak dla mnie to jest żałosne.
Rap mi absolutnie nie przeszkadza ,staram sie nie ograniczać.
A co do slasha to ...UWIELBIAUWIELBIAMUWIELBIAM
czekam na 24 lipca,wtedy wychodzi jego autobiografia po polsku *.* , po angielsku już czytałam,ale pewnie coś mi umknęło.
tego nowa płyta - apocalyptic love ZAJEBISTA ,no dobra skończe się już nim jarać Big Grin
(08-06-2012 15:47)slash napisał(a): [ -> ]"Gunsi 2" powinni się nazywać Axl n'Roses...pseudo zespół promujący się na nazwie,Axl już dawno powinien zejść ze sceny bo ewidentnie głosu już nie ma,najnowsza płyta okropna, TYCH guns`ów już nie ma.
+ gitarzysta który myśli że jak założy kapelusz,będzie jak slash...jak dla mnie to jest żałosne.
Rap mi absolutnie nie przeszkadza ,staram sie nie ograniczać.
A co do slasha to ...UWIELBIAUWIELBIAMUWIELBIAM
czekam na 24 lipca,wtedy wychodzi jego autobiografia po polsku *.* , po angielsku już czytałam,ale pewnie coś mi umknęło.
tego nowa płyta - apocalyptic love ZAJEBISTA ,no dobra skończe się już nim jarać Big Grin

Jaraj się jaraj. Bo jest czym Smile A płyta ZA-JE-**-STA. Nie wiedziałem, że przekładają biografię Slasha 0_o Aż mam ochotę w nią zainwestować Tongue
Trzeba zainwestować koniecznie! Big Grin
Ej teraz się zaczyna trasa apocalyptic love,może jest jakaś szansa że u nas też zagrają <3
"gunsi" będą w rybniku,mam tam jakieś 30 minut, ale nie wybieram się bo nie ma czego słuchać.A przeczuwam że na tym koncercie będą "fanki" hot13 które słuchają ich,bo to jest modne.Pewnie znają tylko PARADAJS SITI , a nie zdziwiłbym się gdyby czekały aż slash z gitarą wyskoczy,bo przecież informacja,że zespół się rozpadł mogła im umknąć Smile
Witam witam Wink
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie