Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Co powiecie o samochodach hybrydowych?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Jaką macie opinie na temat samochodów hybrydowych? Czytam sobie artykuł na temat tego że Polacy jeżeli już decydują się na hybrydy to głównie na Lexusy http://mototarget.pl/news,polacy_wola_ek...16451.html

A co wy myślicie na temat tego typu aut?
mnie bardzo podoba się to rozwiązanie z hybrydą, ale niestety to nie jest na moje możliwości
może i drogie ale za to zaoszczędzimy troche ;d

[Obrazek: opel-ampera.1200.jpg]
chce takie i do tego naklejki na samochód! Smile
Jeszcze żeby to tańsze było od benzyny...
Samochody hybrydowe to super sprawa, ale ich kupno i utrzymanie (mam na myśli serwis) to bardzo droga sprawa...
Dla mnie te samochody hybrydowe to jakoś zawsze wychodzą nie takie, że aż wstyd takim jeździć. Ok, Lexus jest pod tym względem chyba wyjątkiem, ale też ta cena.
Gdyby używanie samochodów hybrydowych było tańsze oraz bardziej popularne, więcej osób zdecydowałoby się na jego kupno. Przejeżdżając codziennie przez centrum miasta mogę w powietrzu zauważyć ilość wytwarzanych przez auta na napęd spalinowy zanieczyszczeń. Ciekawe kiedy ludzie zorientują się jak bardzo szkodzą własnemu środowisku i zdecydują się na zmianę postępowania.
Moim zdaniem samochody hybrydowe to po prostu przyszłość i jeśli tylko mamy możliwości to powinniśmy właśnie na takowe się decydować. W moim przypadku wybór padł na samochód lexus nx, który wziąłem w umowę leasingu tutaj: https://lexuswarszawa-pulawska.pl/models Znajdziecie tam całą masę modeli właśnie hybrydowych. Ja jestem bardzo zadowolony ze swojej decyzji i nie wyobrażam sobie mieć innego samochodu!
fajna fura
Tak, też lubię luksusowe samochody, a na macana mojego szefa nie mogę się napatrzeć, kupił go w salonie Porsche Centrum Sopot, też się tam wybiorę, może będzie okazja przejechać się tym autem, chcę też sprawdzić ofertę może coś się dla mnie znajdzie Smile
Stron: 1 2
Przekierowanie