Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Szkoła jazdy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Hej. Chciałem zacząć robić prawko tak aby zrobić przed wakacjamiWink trochę poszperałem w sieci i znalazłem kurs prawa jazdy w Gdańsku, może zdawał ktoś z was tam i ma jakieś pomocne opinie? Pozdrawiam.
Nie ma co polegać na opiniach z sieci, akurat w kwestii osk to konkurencja na siebie skacze wszędzie. Jak się nie zapiszesz do danej szkoły, to się nie przekonasz, taka niestety prawda...
tak musisz polegać na opiniach kursantów.
Prawda jest taka, że żadna szkołą nie nauczy nas tak naprawdę jeździć. Dopiero po zdaniu prawa jazdy uczymy się prawdziwej jazdy w mieście i się do niej dostosowujemy.
to prawda, ale wybór szkoły nauki jazdy jest ważny, bo dobrze jest zdać jak najszybciej prawko niż potem męczyć się z tym kilkadziesiąt razy
Na motor teraz to przesrane jest zdania i lepiej chwiliowo nie próbować.
A nawet nie wiem, jak wygląda egzamin po zmianie zasad?
No powiem Ci że na teorii to jest zator że masakra. Ja zdawałem teorię 3 razy a praktykę 1. Ale jakby chodziło i kasę to bardziej ekonomiczne jest ulać mnie 3 razy na praktyce po 140 niż na teorii po 30 zł.
Teoria to teraz koszmar, wiem bo moja siostra zdawała i miała jakieś pytanie o wymiaru tablicy rejestracyjnej!
no teoria z roku na rok jest coraz trudniejsza Smile
Stron: 1 2 3 4 5
Przekierowanie