Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Jakie macie pomysły na imprezowe przekąski?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Mogę Wam podsunąć parę moich pomysłów :
1. Pizza online - zamawiamy razem ze znajomymi (portal skubacz.pl - jest tam dużo różnych pizzerii, można wybrać najlepszą ofertę a zamówienie trwa dosłownie chwilkę).
2. Roladki z szynki konserwowej z serkiem śmietankowym
3. Koreczki z szynki, serka, ogórka - można dodać oliwki Wink
klasyka - chipsy i paluszki Smile A tak serio to można na ciepło zrobić zapiekanki z bagietek, albo jakaś fajną sałatkę.
(03-04-2013 19:47)luiz napisał(a): [ -> ]Mogę Wam podsunąć parę moich pomysłów :
1. Pizza online - zamawiamy razem ze znajomymi (portal skubacz.pl - jest tam dużo różnych pizzerii, można wybrać najlepszą ofertę a zamówienie trwa dosłownie chwilkę).
2. Roladki z szynki konserwowej z serkiem śmietankowym
3. Koreczki z szynki, serka, ogórka - można dodać oliwki Wink

a jakie tam płatności ? ;ubie zamawiać pizze ale przez portale jeszcze nie zamawiałam , jakaś obawa przed nieznanym... nie wiem ale właśnie szykuje się impra więc może skożystam z tego skubacz ? ktos poleca jakiś konkretny lokal??
Może jakieś tartinki ? Myślę, że takie tartinki to zawsze dobry pomysł na przekąskę Smile
może owoce morza.
Owoce morza na przekąski na imprezie ? To chyba nie jest zbyt dobry pomysł.
ja to myślę o chipsach w gęsim pasztecie.
(18-06-2013 13:27)krukisyn napisał(a): [ -> ]ja to myślę o chipsach w gęsim pasztecie.

Że co, że w czym?Big Grin
Najzwyklejsze chipsy i pasztet?
Myślę, że jakieś kanapki + sałatka w zupełności powinno wystarczyć Smile
A może coś bardzo oryginalnego ? Big Grin Na przykład kuchnia z owadów - bug cuisine ? Big Grin W barze sushi Besuto na Nowym Świecie w Warszawie serwują w poniedziałki i wtorki potrawy z takich właśnie specjałów Big Grin
Byłam tam w ostatnim czasie ze znajomymi. Dość ekstremalne przeżycia ale byłam zaskoczona tym, że było smaczne ! A tego się nie spodziewałam (miałam pewne opory - zresztą zbędne).
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Przekierowanie