Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Pokój bez obciachu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Jak wg was powinien wygladać pokój nastolatki, żeby było cytuję siostrę "bez obciachu"?
Młoda zażyczyła sobie "dizajnerskie" gadżety (jakieś Philippi), jakies super nowoczesne oswietlenie typu: lampa na diody http://sklep.enthusiastic.pl/search?orde...rch=Szukaj a do sypialni: http://wdobrymstylu.pl/lampa-schuller-fl...-7372.html , łózka za prawie 3 tys. (upośledzona) itp... osobiście uważam że to przesada...

Czy dla nastolatków pokój i jego urządzenie faktycznie jest takie ważne?
I niby dlaczego?
Jak to u was wyglada?
Jasne, że jest ważne. Do momentu aż człowiek się nie wyprowadzi to jest jego królestwo. Ja osobiście stawiam na neutralne, proste meble i jakieś fajne dodatki. Neonowa tablica, przerobiony ze starego na nowy fotel, patchworkowa narzuta itp.
To ona ma w końcu pokój, czy kilka? Bo z tego co piszesz, wychodzi na to, że ma osobno jakąś sypialnię. Jak dla mnie tak drogie wyposażenie dla nastolatki to zdecydowane przegięcie. Trzeba uczyć młodych uszanowania pieniędzy i jeżeli chcą coś ponad normalne potrzeby, niech sami zbierają sobie na to kasę.
pewnie że jest to ważne w zależności kto ma jakie możliwości jest teraz wiele ciekawych rozwiązań można poszukać w necie
Moim zdaniem ona nie ma pojęcia o wartości pieniądza Wink Poszukaj sobie stron z elementami wystroju wnętrz. Tam będzie można znaleźć podobne lampy i łóżka w o wiele niższych cenach.
_________________________
wynajem sal szkoleniowych warszawa
To chyba Ty powinnaś wiedzieć co powinno być w Twoim pokoju, a nie ktoś. Ważne, żebyś Ty się w nim dobrze czuła.
Jeśli chciałabyś sprawić sobie jakieś fajne mebelki to tutaj są niezłe narożniki Wrocław - zamawiałam tam meble do swojego pokoju i wszystko bardzo dobrej jakości. Dostawa również szybka.
jak siostrunia jest taka cwana to niech chociaż trochę zarobi na te mebelki... łóżko za 3 kloce..... fajnie.... a lampka mnie po prostu zabiła.. niech chociaż na lampkę zarobi
Według mnie to nie ma większego znaczenia ile masz lat. Każdy z nas potrzebuje czuć się miło i komfortowo we własnym pokoju. Dlatego jego właściwe urządzenie jest takie ważne. Pamiętaj, że ma on podobać się Tobie, a nie innym. W końcu to ty będziesz w nim mieszkać. Samodzielnie musisz go urządzić, jeśli ma być dobrze i pozwalać Ci na relaks. Najgorsze co może być to pozwolić urządzać pokój innej lub innym osobom. Każdy ma przecież swój gust i sposób patrzenia na świat. Pozwoliłabyś, żeby dalecy krewni wybierali ci krzesła do kuchni? No właśnie. Dokładnie tak samo jest własnym pokojem.
Ja poprosiłem tatę, żeby mi tylko pomalował inaczej ściany, na inny kolor. Moje ściany są ozdobione licznymi plakatami. Tylko tyle do szczęścia mi jest potrzebne Smile
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Przekierowanie