Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: bikini brazylijskie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
hej
czy ktoś z warszawy mógłby polecić dobre miejsce na depilacje ciała? chdzi mi o debilacje bikini, calkowita czyli tznw brazylijską. nigdy wczesniej jej nie robilam, troche sie boje. znalazłam taka strone ja wpisalam bikini brazylijskie w gogle http://www.bikinibrazylijskie.pl
nawet nie wiedziałam ze t takie popularne. robilyscie kiedys dziewczyny ?Smile
a jaka jest różnica od tradycyjnego ?
bikini brazylijskie to całkowite usunięcie włosów z przodu i tyłu. tradycyjne/ regularne to tylko do liniii majtek Smile
Powiem tak Smile ja popieram bikini brazylijskie Smile



__________________________
Profesjonalny sprzęt wędkarski zobacz jak wygląda.
z początku myślałam że chodzi o jakiś krój kostiumu Big Grin

ogólnie jestem za, ale wosk to nie dla mnie
W życiu. Nie jestem 10 letnią dziewczynką żeby być tam całkowicie łysa, a już na pewno nie dałabym sobie wyrywać tam włosów woskiem. Preferuje depilację tradycyjną, do lini majtek, ewentualnie trochę głębiej.
ja właśnie przymierzam się do takiego zabiegu depilacji laserowej okolic bikini, bo ponoć efekt ma się utrzymać kilka lat Wink jak na razie jestem zdecydowana na salon AnLight w Żarkach, bo w sumie mam blisko, a oni mają dosyć dobry sprzęt, a nie jakieś tam ILP, które w ogóle nie daje żadnych rezultatów :?
Jak najbardziej popieram Smile Ważne jest aby ładnie i schludnie wyglądać, w każdym miejscu.
Na gruponie masz sporo ofert.
Ja mieszkam na Śląsku i moja ciocia, która jest kosmetyczką poleciła mi bardzo beautifulskin. Jeszcze nie wiem na jaki typ depilacji się zdecyduję, ale cieszę się że będę mogła mieć problem włosków na jakiś czas z głowy, tym bardziej że szybko mi odrastają(ciemne włosy, dużo melaniny), a wszelakie kremy niestety okropnie podrażniają.
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie