Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: [Propozycja] Avatary
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam! Chciałbym administracji złożyć propozycję zwiększenia maksymalnego rozmiaru avatara z 10kb na 60kb. Dużo to nie zabierze, a każdy użytkownik będzie mógł mieć piękniejszy avatar i taki, który im się bardziej podoba. Piszę to głównie dla tego, że sam chciałbym posiadać dość fajny avatar, który nie mieści się w granicy 10kb ;x
Na razie to jest darmowa domena i przy większej ilości może być problem Wink. Zobaczymy co powie góra Wink
Moderatorze Regis, jeżeli ta domena jest darmowa to czemuż kończy się na .xaa.pl, które oferuje proserwer, a ciągnąć to dalej on oferuje płatne hostingi. Jeżeli jest darmowy hosting to tym bardziej można zwiększyć "wagę" avatarów gdyż nawet przy 100 000 użytkownikach "waga" avatarów nie przekroczy 50mb. A w zwyczaju mają darmowe domeny oferować 100+mb. Samo stanowisko na ugu.pl oferuje 150mb miejsca na każdą domenę.
Po co zwiększać wagę do 60kb lepiej zwiększyć rozmiar i wgę powiedzmy do 40kb
Hmmm... Według mnie zwiększenie rozmiaru avataru nie byłoby widoczne przy mniaturce dostępnej przy każdej wiadomości. Choć zwiększenie wagi to 40kb też pasuje Big Grin
Byłoby widoczne Wink Zobacz sobie na jakieś większe forum. Nie ma co spamować zobaczymy co powie najwyższa góra ;]
Co jak co ale znam się na forach ^^ Tego typu forum oferuje przy wiadomości mniaturki, które zostaną tak czy siak rozmiarów 70x70px, a dopiero w profilu avatar będzie większy ^^

No cóż, czekajmy na decyzję wyższego szczebla $_$
Ja jestem za tym aby avatary były 100 x 100 Big Grin na tej reszcie o której piszecie nie za bardzo się znam więc to zostawiam już wam Smile.
Chyba sie nie zrozumieliśmy. Ja mówię o wielkości avatara przy postach który z tego co wiem maksymalnie może być 200x200 u nas jest 100x100
Ale te avatary które wyświetlają nam się przy dodaniu posta nie są 100 x 100 xd.
Stron: 1 2
Przekierowanie