Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: STAJL KASII.:D
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Zaczynając od fryzury.: Lubię artystyczny nieład.Big Grin Obecnie mam czarne włosy.

Na codzień.: Ubieram się w koszule jeansowe w podkoszulki z jakimś napisem na jednym słowem staram się ubierać jak dziewczyna, a nie jak facet.Smile

Wyjściowo.: Ubieram się w krótkie sukienki i nakładam czarne szpilki i staram się ładnie ułożyć włosy.

W szkole.: Do szkoły staram się ubierać ładnie. Nakładam dziewczęce bluzki i na nie spódnice. Zdarza się że zakładam rurki.Big Grin

Buty.: Najczęściej zakładam glany, trampki (z wygody) i baleriny bo najbardziej pasują do stylu.;d

To tyle co mogę powiedzieć. ;3
Może jakieś zdjęcia ;> bo z tego co czytam to masz ładny styl Smile.
Też jestem ciekaw jak wyglądasz na co dzień Smile Lubię tego typu dziewczyny jak pokazują, że mają swój własny styl i nie boją się go pokazać Smile
Wszystko brzmi bardzo fajnie. Ja też proszę o fotki Big Grin
może jakoś za tydzień bodajże bo nie chcę mi się robić.;D Ale będę.;p
A ten artystyczny nieład to po prostu nie czesanie się tak?Smile)
Koniecznie wrzuć zdjęcia
No ej! Dalej nie ma fot?! Big Grin
(08-01-2014 16:32)Spartanka20 napisał(a): [ -> ]A ten artystyczny nieład to po prostu nie czesanie się tak?Smile)

Niee Big Grin Tu bardziej chodzi o lekko natapirowne włosy i wychodzi efekt "mamo kup mi grzebień bo muszę czesać się rękoma" Tongue O wiele lepiej on wygląda z moimi obecnie jasnymi włosami. A co do zdjęć to przepraszam że tak długo nie ma bo wyprowadzka, egzaminy, poprawki i te sprawy.. dzisiaj będą na 100%! Big Grin
Przekierowanie