08-06-2012, 12:32
Tak jak w temacie tutaj dyskutujemy o swoich ulubionych fajkach
Jak dla mnie najlepsze są łagodne papieroski, nie lubie mocnych takich jak camele żółte. Najbardziej smakują mi Malboro Frosty, Malboro Silvery, Czerwone, Westy Ice, L&M Lighty, Viceroy niebieskie. Nie wiem jak wam ?
Podzielcie sie tutaj z nami swoimi "gustami" 
Jak dla mnie najlepsze są łagodne papieroski, nie lubie mocnych takich jak camele żółte. Najbardziej smakują mi Malboro Frosty, Malboro Silvery, Czerwone, Westy Ice, L&M Lighty, Viceroy niebieskie. Nie wiem jak wam ?
Podzielcie sie tutaj z nami swoimi "gustami" 
i L&M slim, Camele niebieskie, Malboro Lighty