Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: zakup butów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
jak dla mnie te pierwszeSmile
Jak dla mnie też te pierwsze, ale z tym portalem lepiej bym uważała, bo sporo tam ostatnio oszustów. Możecie zresztą zerknąć tutaj: tablica.pl - ludzie robią listę sprzedawców, którym nie można ufać.
Mi się też te pierwsze bardziej podobają Smile
Z zakupem butów nie ma problemu jak ktoś ma normalną rozmiarówkę , powiedzmy do numeru 46. A co ma powiedzieć ktoś kto ma numer buta 50? Mój brat jest posiadaczem takiej wielkiej stopy Smile Całe szczęście że są sklepy z butami typu http://1but.pl/tag/buty,duze,rozmiary gdzie może bez problemów kupić takie duże rozmiary.
Pierwszy link nie działa ;(
Wszystko fajnie, ale, dla mnie zakup butów na tablicy to takie lekkie, nie halo. Ogólnie jeśli chodzi o tanie buty damskie to jest o wile większy wybór w internecie aniżeli w męskich. Chociaż w sumie jak się dobrze poszuka to i tak można spokojnie znaleźć wszystko. 1but ma chyba największy wybór we wszystkich kategoriach.
ktoś tu napisał że ma rozmiar 50 - to są buty czy już kajaki? ;p
A słyszeliście może o zmianie tablica.pl na OLX.pl? Mieli tak wielu użytkowników, a teraz zdaje się, że ludzie czują się odrobinę zagubieni i ruch na stronie maleje. Ja sama nie jestem pewna, jak to teraz działa. Mówią, że nic oprócz nazwy się nie zmieniło, ale czy na pewno?
Jeszcze nie miałem okazji tam zaglądać po zmianach , nie wiem czy zupełnie nic się nie zmieniło. Na pewno jakiś inny regulamin jest.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Przekierowanie