Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Święta
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Odwiedzacie całą rodzinę na święta ? A może wysyłacie zdawkowe życzenia by tylko wymigać się od wizyty ?
Nienawidzę świąt i dmuchania tej atmosfery, więc staram się uciekać jak najdalej od rodziny i domu - o wiele swobodniej czuje się w towarzystwie znajomych.
a ja lubię świętaSmile szczególnie te wszystkie kulinarne przygotowania, mam wtedy czas żeby poeksperymentować w kuchni, lubię zaskakiwać rodzinęSmile

w tym roku zamiast tradycyjnego makowca, chciałabym zrobić ślimaczki makowe

Przepis znalazłam tutaj: http://www.panitereska.pl/index.php/2012...ki-makowe/

W galerii są zdjęcia pokazujące co trzeba zrobić krok po kroku Smile
Ja nie lubię Wigilii, ponieważ potrawy, które się podaje na wigilię kompletnie mi nie smakują. Nie lubię ryb, kapusty, ani żadnych sałatek. Nigdy nie mogę się na niej najeść.


----------------
alternatywne źródła energii
Od dawna nie ruszamy się z domu na święta, ale z chęcią zapraszamy do siebie. Tak jest wygodniej i... smaczniej Wink

zwrot podatku zagranica
Mam takie pytanie do tych co nie lubią spotkań z rodziną w Święta: gdybyście znaleźli się daleko od domu i rodziny sami na święta, to bylibyście szczęśliwi?
Czy znacie Opowieść Wigilijną?
Wiesz co. Jak dla mnie osoby, które nie lubią świąt są jeszcze młode i jakoś nie lubią spędzać czasu z rodziną. To im przyjdzie z wiekiem. Tak jak mi. Ja też nie lubiłam spędzać czasu z rodziną podczas świąt, ale teraz jest zupełnie inaczej Smile
Zgadzam się z poprzednim postem. Człowiek z wiekiem coraz bardziej docenia obecność rodziny w swoim życiu. Szczególnie w czasie świąt Bożego Narodzenia albo Wielkanocy.
Święta są miłe ale obecnie gdzieś zacierają się tradycje z tym związane.Z perspektywy czasu zaczyna to wyglądać jak dni odpoczynku i wyżerki.
Gdybym miał odwiedzić całą rodzinę na święta, musiałyby one trwać co najmniej dwa tygodnie Smile. Tak się składa, że zarówno od strony ojca, jak i matki jest dużo sióstr, braci oraz jeszcze ich dzieci, które rozproszyły się na terenie całej Polski, więc staram się odwiedzać tylko najbliżej znajdujących się krewnych.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Przekierowanie