Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: CreateWWW
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Strona internetowa stanowi obecnie najbardziej efektywny a co za tym idzie, generujący najwyższe zyski kanałem dystrybucji produktów oraz usług.

Tylko w Polsce szacuje się, że z Internetu korzysta aż 17 milionów osób. Żaden innych kanał dystrybucji nie może zapewnić dotarcia z ofertą do tak szerokiego kręgu odbiorców. Każde profesjonalne przedsiębiorstwo, które osiąga zadowalający dochód posiada własną stronę internetową!

Nie oferujemy Ci zwykłej strony internetowej, ale skuteczny serwis internetowy umożliwiający osiągnięcie wyznaczonych celów biznesowych. Nasza usługa ma charakter kompleksowy dzięki temu oddajemy Ci do dyspozycji w 100% gotowy produkt.

- Możliwość wykreowania pozytywnego wizerunku Państwa firmy w Internecie
- Możliwość wykorzystania najlepszego obecnie kanału dystrybucji produktów i usług jakim jest Internet
Szansę na dotarcie ze swoją ofertą na stronie internetowej do prawie 17 milionów internatów w Polsce
- Skuteczne narzędzie umożliwiające efektywną promocję w Sieci
- Najtańszą i przede wszystkim najbardziej efektywną obecnie formę reklamy!
- Zwiększenie zaufania oraz lojalności Twoich klientów
- Skuteczne narzędzie umożliwiające efektywną komunikację z otoczeniem firmowym
- Zmniejszenie wydatków ponoszonych na reklamę oraz działania Public Relation
- Proponujemy Ci zarówno statyczne jak i dynamiczne strony internetowe zbudowane w oparciu o najnowsze dostępne technologie IT oraz zgodnie z obowiązującymi standardami sieciowymi. Każdy projekt tworzony jest w porozumieniu z klientem, dzięki temu możemy Ci zaoferować produkt, który w pełni spełni Twoje oczekiwania. Na życzenie klienta strona www może zostać wyposażona w elementy interaktywne przykuwające uwagę użytkownika oraz zachęcające do kontaktu.
- Przygotowanie wstępnego projektu strony internetowej zgodnie z założeniami marketingowymi Państwa firmy oraz przesłanym briefem.
- Przygotowanie projektu graficznego strony internetowej zgodnego z zasadami web-usability.

W tym: opracowanie szablonu graficznego wszystkich podstron serwisu internetowego, opracowanie intuicyjnej dla użytkownika nawigacji, skomponowanie wszystkich elementów serwisu takich jak np. wyszukiwarka, logo itp. zgodnie z zasadami użyteczności.
- Budowę strony internetowej - W tym: całkowita zgodność z obowiązującymi standardami tworzenia stron internetowych, wykorzystanie najnowszych technologii IT umożliwiających m.in. wyświetlanie strony internetowej we wszystkich przeglądarkach internetowych oraz zapewniających bezpieczeństwo oraz pełen komfort użytkowania.
- Wdrożenie autorskiego systemu zarządzania treścią (CMS) - W tym: całkowicie intuicyjny i prosty w obsłudze interfejs aplikacji, możliwość edycji zdjęć oraz treści.
Zoptymalizowanie strony pod kątem wyszukiwarek ułatwiające pozycjonowanie strony internetowej
W tym: optymalizacja kodu strony internetowej oraz grafiki, dostosowanie do standardów stawianych przez konsorcjum W3C.
- Aktualizacja strony www – na życzenie klienta

Jeśli chcieliby Państwo móc samodzielnie zarządzać treścią swojej strony internetowej proponujemy Państwu - wyposażenie jej w prosty i intuicyjny system zarządzania treścią CMS. Dzięki niemu nawet osoba, która nie zna języka HTML oraz języków programowania może edytować zawartość swojej strony internetowej.

Jeśli są Państwo zainteresowany naszymi usługami to zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji zawsze wówczas, gdy nas potrzebujecie pod numerem telefonu.

Jesteśmy do dyspozycji także w naszym biurze w Brzegu, przy ulicy Piastowskiej 21 F.

Tworzenie stron i sklepów internetowych. Mobile Web. Plakaty, ulotki, banery, folie i kalendarzyki. Reklama, Brzeg, Oława, Opole, Wrocław - Agencja Reklamowa Create WWW. Reklama Brzeg, Wrocław, Oława, Opole. lub Create WWW

[Obrazek: 486770_10152106722905285_1820528501_n.jpg]

[Obrazek: 297002_10152040132775285_781722051_n.jpg]

[Obrazek: 228726_10150594548825285_2343432_n.jpg]

[Obrazek: 201323_10152171348180285_2061563298_o.jpg]
No wszystko fajnie tylko po co ktoś ma przykładowo płacić za stworzenie strony, skoro w tej chwili istnieje masa kreatorów, dzięki, którym nie tylko strony można tworzyć bezpłatnie, ale również na nich zarabiać. Akurat w tym temacie polecam zapoznać się z WebWave CMS stawiam z nim dopiero pierwsze kroki, ale system partnerski jest bardzo dobrze rozbudowany, dla osób zainteresowanych skorzystaniem z gotowych stron, też jest całkiem sporo możliwości. Powoli korzystanie z tworzenia stron odchodzi, bo coraz więcej z nich można po prostu wypożyczyć co wydaje się nie tylko lepszą, ale i tańszą opcją.
Niezłe prace, podoba mi się. A oferujcie też panoramy wnętrz żeby je też umieścić na stronie? Jeśli tak to ile kosztuje u Was usługa wykonania 6 zdjęć?
Ja ostatnio widziałam ofertę stron internetowych na: http://agencja-msweb.pl i też wydaje mi się bardzo atrakcyjna pod każdym względem. Warto sobie zerknąć na nią w wolnej chwili. Taka strona dobrze wykonana może w przyszłości przynieść lepszy zysk firmie i do tego bardziej może być rozpoznawana.
Strony internetowe także super wykonuje firma: http://greenparrot.pl/nasza-oferta/www . Znają się na tym doskonale, potrafią idealnie wykonać każdą stronę internetową bardzo profesjonalnie. Strona taka musi być ciekawa.
W zasadzie firm, które robią strony www jest wiele. Ale trzeba wybierać te, które mają doświadczenie i wiedzę, która pozwala im tworzyć strony przyjazne użytkownikom i wyszukiwarkom. Warto zwrócić w temacie stron www na ofertę firmy GreenParrot http://greenparrot.pl/nasza-oferta/www/ . Ich strony spełniają nie tylko oczekiwania klientów, ale także budowane są w myślą o wyszukiwarkach i późniejszej promocji w sieci. Dobrze zrobiona strona to połowa sukcesu.
Tego typu firm na rynku jest bardzo dużo, ja z doświadczenia mogę polecić firmę Adnation http://adnation.pl/, która zajmuje się pozycjonowaniem, a także robi kampanie Adwords. Mają siedzibę w Warszawie Smile
Rzeczywiście, wszelkiego rodzaju aplikacje internetowe się teraz świetnie sprzedają i jest na nie ogromny popyt.
Od siebie dodam ludzi od tworzenia stron www z tej http://weblogistics.pl/budowa-tworzenie-...owych-www/ agencji. Doradzą, zaprojektują, zrealizują, wdrożą. W obecnych czasach strona internetowa to podstawa więc warto zadbać o to, by była jak najlepsza.
Agencja to najlepszy wybór jak potrzebujesz bardzo rozbudowanego i profesjonalnego serwisu. Ale czasami potrzebujemy tylko prostej strony wizytówki z kilkoma podstronami opisującymi naszą firmą i wtedy można spokojnie wykorzystać różnego rodzaju kreatory i gotowe rozwiązania. Dużym plusem jest kwestia bezpieczeństwa, takie gotowe systemy są zwykle dobrze zabezpieczone i zmniejsza się ryzyko jakiegoś włamania. Sprawdź czy Twój hosting nie ma jakiegoś rozwiązania z kreatorem. Ja mam stronę w Nazwa i tam mają taką opcję, plus, teraz można skorzystać z dodatkowej promocji i dostać dostęp do zdjęć na fotolia: http://nazwa.pl/pakiet-korzysci/fotolia/
Stron: 1 2
Przekierowanie