Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Nowa kosiarka
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Witam
Mam spory ogród koło 700m2 i szukam czego do strzyżenia trawnika, wybór padł na kosiarki spalinowe bo elektryczne to raczej bez sensu. Możecie coś polecić? Czy okres jesienny to dobry moment i czy mogę spodziewać się przecen?
No raczej jest już po okresie, w którym kupuje się kosiarki, dlatego też przeceny powinny być w każdym sklepie.

Co do samej kosiarki to mam kosiarkę elektryczną już 4 lata i nie mam z nią żadnych kłopotów. Wcześniej miałem spalinową i cały czas mi się zacinała.
Czyli kosiarki spalinowe mają tendencję do zacinania? Miał ktoś jeszcze taki problem?
Może się nie zacinają, ale irytujące jest to, że trzeba uważać czy przypadkiem paliwo się w niej nie kończy, a jak wiadomo to kosztuje. Lepiej kupić tańszą kosiarkę na prąd.
@shotiba: no ale Terje sam napisał, że ma kawałek placu (700m2): jak sobie wyobrażasz WYGODNE strzyżenie trawnika z kablem na takiej powierzchni..?
Kosiarkę spalinową można często kupić w dobrej promocyjnej cenie w okresie zimowym Smile Wiadomo, że wtedy czasami są jakieś wyprzedazeSmile Warto zwracać uwagę na parametry mocy i skonsultować to z obsługą działu.
Wiem że kosiarki spalinowe stiga mają dobrą renomę na rynku. Ja obecnie mam jeszcze starą stihla i w sumie też jestem z niej zadowolonyWink polecam obie firmy.



________________________________________________________________________________​_
Szybki dekarz Warszawa sprawdź.
Jeśli kupujesz spalinówkę to pamiętaj aby miała własny napęd ( żeby się nie męczyć) no i oczywiście duży kosz na trawę - no chyba że lubisz potem kilka godzin grabić skoszoną trawkę Smile
I tak trzeba przegrabić ogródek bo nie zawsze wszystko wpadnie do kosza Tongue
wybaczcie odkopywanie starego wątku, ale nie chciałem tworzyć nowego, a moje pytanie będzie jak widzę idealnie pasowało tutaj - a mianowicie, na działce położonej na spadku (dość duże nachylenie) dobrym pomysłem będzie korzystanie z kosiarki spalinowej? nie będzie problemu z dopływem paliwa przy nachyleniu itp.? czy może jednak lepszym pomysłem będzie tutaj dużej mocy kosa spalinowa?
Stron: 1 2 3
Przekierowanie