Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Znienawidzony film/serial
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Jak są ulubione to muszą być też znienawidzone.
Macie takie ? ;> O których tylko usłyszycie a już robi się wam nie dobrze ?

Ja nienawidzę ''zmierzchu'' kto to w ogóle wymyślił... film porażka. Nigdy też nie lubiłam Jasia Fasoli no jak go widziałam to przełączałam program i to chyba tyle Big Grin.
To tak Big Grin Moda na sukces, M jak Miłość, Barwy szczęścia, zmierzch(tylko 3 część jest wporzo), MIodowe lata no to by było na tyle ;p
nie nawidze dlaczego ja trudne sprawy ukryta prawda pamietniki z wakacji . trafia mnie cos jak to leci;D
Pamiętniki z wakacji ja mam tylko beke z tego Big Grin
ja tez beke mam . ale rowniez wnerwia mnie to ;d
http://forum.freeware.info.pl/gry/swiat-marzen.html
ogólnie programy polsatu mają to do siebie xd Jestem ciekaw kto oglądnął wszystkie odcinki mody na sukces 0_o
Nie znoszę tych co się ciągną w nieskończoność i mają po 3000 odcinków.. taka monotonia.
Typu Na Wspólnej, Moda na sukces, i takie tam polsatowe shity.
Zmierzch - Jakbym znalazł kolesie kto wpadł na ten genialny pomysł to nie wiem co bym mu zrobił ale nic dobrego by to nie bylo. No i jeszcze Moda na Sukces
Nienawidzę "Pierwszej Miłości", to jest zupełnie jak te brazylijskie seriale dla starszych pań xD
Ano właśnie zmierzch. Jak dla mnie otępiały film. -_- Miałem "przyjemność" oglądnięcia go w ramach napisania recenzji i po dziś dzień źle to wspominam... Jest jeszcze KLAN. Ludzie oglądający go są dla mnie lekko cofnięci (bez obrazy) Tongue
Stron: 1 2 3 4 5 6
Przekierowanie