Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Jaka sukienka na wesele?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
W sobotę mam wesele kuzynki i kompletnie nie orientuję się w obecnych trendach modowych... Co teraz się nosi??
na wesela zazwyczaj sukienki Big Grin
poszukaj czegoś w internecie
na allegro poszukaj znajdziesz cos na pewno Smile
Nie musi być to coś modnego, ważne żebyś Ty w tym się dobrze czuła. Jest masa stron z sukienkami, wystarczy się też przejść po galerii. Jest naprawdę tego masa.
Moim zdaniem sukienkę najlepiej kupić na miejscu. Zabierz przyjaciółkę na zakupy i niech Ci doradzi Smile na pewno w swoim mieście masz dużo ciekawych sklepów z ciuchami.
Teraz nie nosi się na wesela sukienek typowo balowych, których nie włożysz na żadną inną okazję. Najpopularniejsze są sukienki o długości tuż przed kolano, z lepszych gatunkowo materiałów, ale z takich, żeby sukienkę można było nosić też na co dzień. W tym roku najmodniejsze kolory to mięta, koral, turkus, lila-róż, głęboki granat i beż Smile
Anakonda dokładnie, idealnie to napisałaśSmile Ja w zeszłym troku kupiłam sobie łososiową sukienkę z Orsaya, dosyć skromną, ale czułam się w niej świetnie i chodziłam w niej jeszcze przez całe latoSmile
ja także proponuję wybrać sukienkę, najlepiej coś co nie przyćmi samej panny młodej, ale też zachwyci innych gości, może to zobacz wydaje mi się, że każdej dziewczynie ten kolor i krój będzie pasować Wink
Ładna, ale osobiście bałabym się, że mi tam z lewej strony coś wyjdzie Big Grin Big Grin
MOim zdaniem koktailowa sukienka będzie ładnie wyglądać: taką zobacz, albo jeszcze - też ładna.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Przekierowanie