Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Budzik
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Jaką piosenkę macie ustawioną na budzik ? Działa ? Jak często zmieniacie ?

Mój budzik to : Aifam- jaraj się
nie wiem sama czemu, taka pozytywna piosenka na rozpoczęcie dnia ''ty rozpal swe bongo i jaraj się tym'' Big Grin. Bardzo długo już mam tą piosenkę jako budzik i nie zamierzam na razie zmienić.
Pantera - 5 minutes alone, PORANNE PIE*DOLNIĘCIE. Ja wymagam od budzika, bo nic mnie lepiej nie rozbudzi. Miałem wcześniej Trivium - Shattering The Skies Above, ale przez to, że był na budzik kawałek mi się przejadł Sad(
jakiś ze standardu LG, którego nienawidzę. Zawsze budzę się 2 minuty przed sygnałem xD
Clock alert 2 xD Nie mogę mieć piosenki bo bym chyba oszalała, i znienawidziłabym dany utwór :< Budzik, który mam jest dosyć spokojny, budzi mnie łagodnie i stopniowo Big Grin
Na mnie nie działają "budzikowe" piosenki; muszę mieć ustawioną drastyczną melodyjkę Nokii albo coś w tym stylu... Wink - Inaczej się nie obudzę.
Ja mam standardowy budzik ustawiony. Kiedyś miałam jakieś techno, ale za bardzo mnie drażniło rano.
Tak samo, pikanie nokii mnie najbardziej denerwuje
Ja mam ustawiony eye of the tiger, żeby się zmotywować aby wstać Tongue
Myślę, że ciężka muzyka jest dobra do takich zastosowań... Ktośtu o Rammsteinie wspomniał, faktycznie Du Hast jest ok Big Grin
Stron: 1 2 3
Przekierowanie