Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Masturbacja.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Każdy z nas wie że każdy facet to robi. Pytanie też brzmi jak często ?
Co do dziewczyn, robicie to ? Próbowałyście ?

Przyznam się bez bicia że próbowałam dość przyjemne ale dziwnie mi zaspokajać samą siebie, zdecydowanie bardziej wolę gdy zaspokaja mnie chłopak Smile.
nie mam takiej potrzeby : )
Owszem. Ludzie, jesteśmy ludźmi jak nie ma z kim to Wink
normalna naturalna sprawa musimy sie jakos wyladowac czasem, kazdy na swoj sposob
Ludzka rzecz, jednak nie każdy ma takie potrzeby .... jedni lubią, inni nie próbują.
oczywiscie, kazdy jest tylko czlowiekiem i ma swoje potrzeby, jasne, ze najlepiej uprawiac seks z partnerem, ale jesli nie ma nikogo w poblizu, to pomoc wibratora musi wystarczyc Wink
Nie ja tego robię , zadowalam się z partnerką. Słyszałem że to może uzależniać , ile w tym prawdy to niech powiedzą Ci co to robią.
ja wolę na dziwki raz w miesiącu.
najlepiej na "obcego" , siedzisz na własnej ręce, aż zdrętwieje, później walisz konia i masz wrażenie, że to nie Ty, hahaha
Niektórzy sie tam na to krzywią a moim zdaniem to zupełnie normalne. Zresztą teraz pierwszy lepszy sklep erotyczny i można praktycznie wszystko dostać. Ogólnie wydaje mi się, że takie negatywne podejście do tematu jakim jest masturbacja to wywołuje środowsko kościelne.
Stron: 1 2 3 4 5
Przekierowanie