Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Co was denerwuje u facetów ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Jest pytanie u facetów co ich denerwuje w dziewczynach, kolej na nas Smile.

Mnie denerwuje strasznie kiedy facet gada ''szarpałbym jak Reksio szynkę'' i te sprawy, oraz kiedy beka i pierdzi przy wszystkich ! Jak tak można ?! Trochę kultury. Oraz nienawidzę jak faceci plują fuu.
wkurza mnie to,że zawsze trzeba przejąć inicjatywę,bo facet nigdy nie wpadnie na to,żeby coś zrobić xd
i to niezdecydowanie -.-
NIC. TOTALNIE NIC. Oni są po prostu cudowni, z małymi wyjątkami oczywiście Wink Łatwiej się dogadać z facetami, generalnie o wiele lepszy kontakt mam ze znajomymi płci męskiej bo po prostu mają większy dystans do siebie i fajniejsze poczucie humoru. Poza tym mają swoje zasady, wiedzą co to męska solidarność i co najlepsze rzadko knują i manipulują, a niestety co niektórym kobietom często się zdarza...
A ja nie lubię kiedy nawet nie starają się zaakceptować wymagań i "dziwactw" kobiet.... bo jeśli przynajmniej próbuje to już jest spoko. już nie mówię żeby je rozumieli, wystarczy akceptowanie Big Grin
denerwuje mnie jak nie dbają o higienę i jak zachowują się błazeńsko żeby zaimponować jakimś pustym panienkom bleee
Czasami mam ochotę wywiesić takie ogłoszenie: Chłopak do oddania
szczególnie gdy zostawia śmierdzące skarpetki przy łóżku, albo coś rozleje i tego nie sprzątnie. Zdarzają się też kłótnie o czas spędzony z kumplami i ze mną, albo jak wraca z takich wypadów na piwko o 5 nad ranem.
Jednak zauważyłam, że nie tylko ja mam takie pretensje do mojego faceta i stwierdzam, że są oni jednak tacy sami ;>
Hmm wiele rzeczy mnie denerwuje ale jeszcze więcej rzeczy mnie w nich fascynuje Smile


________________________
http://www.kob.pl/
Mnie denerwuje to, że większość facetów nie ma podzielnej uwagi. Kiedy coś się do nich mówi, to zamiast skupić się na wypowiedzi, robią coś jeszcze, a później muszą o wszystko dopytywać, bo "nie dosłyszeli" Tongue
Wiele rzeczy mnie wqrza w facetach, ale chyba najbardziej porozrzucane skarpetkiBig Grin i to że na wszystko zawsze mają czas-to ciągłe powtarzanie "potem", "za chwilę"... :/
Oooo, masz rację, "potem" i "za chwilę" to Ich słowa-klucze i naprawdę jest to wnerwiające!!
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie