Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Łapanie za tyłek.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wybaczcie ale po prostu muszę o to zapytać. Dlaczego faceci tak bardzo lubią łapać bądź klepać kobiecy tyłek ?
Hmmm, równie dobrze mogłabyś zapytać "czemu faceci lubią kobiece piersi" xd. Po prostu tego nie wiemy, no bo są fajne. Tyłek jest fajny, więc lubimy łapać i klepać! ; D
(17-09-2012 21:46)Rossonero napisał(a): [ -> ]Hmmm, równie dobrze mogłabyś zapytać "czemu faceci lubią kobiece piersi" xd. Po prostu tego nie wiemy, no bo są fajne. Tyłek jest fajny, więc lubimy łapać i klepać! ; D

Che, che, ja bym tego lepiej nie ujął! Wink
Są też kobiety, które łapią chłopaki za tyłek więc myślę, że to w formie jakiegoś rewanżu Big Grin
Każdy facet ogląda się za ładną kobietą i ogląda się za "tyłkiem" Wink i lubi złapać bo to go kręci. Wydaje mi się że jest to swojego rodzaju instynkt zwierzęcyWink



________________________________________________
Najlepsza wycinka drzew Warszawa zobacz!
Chłopak jak zawsze w tym przypadku zostanie nazwany szowinistą. Gorzej jak dziewczyna nie zareaguje na takie łapanie.
(07-05-2013 12:31)czizora napisał(a): [ -> ]Chłopak jak zawsze w tym przypadku zostanie nazwany szowinistą. Gorzej jak dziewczyna nie zareaguje na takie łapanie.

Nie zrozumiałam twojej wypowiedzi. Jeżeli nie zareaguje to źle o niej świadczy? Czy jeżeli nie zareaguje to znaczy, że klepanie nie odnosi zamierzonego skutkui to źle?
To taka nowa forma grzecznościowa, ja nie widzę w tym nic dziwnego.
Przekierowanie