Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Oświadczyny.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Jakie są wasze wymarzone oświadczyny ?

Ja bym chciała aby mój chłopak oświadczył mi się na wieży Eiffla albo na karaibach <3 o tak Smile.
na koncercie *.*
pod woda, w szwajcarii jakiejs, niby od roku tak planowana sciemka,wypad wypoczynkowy ponurkowac,w wodzie przejrzystej jak mineralna z butelki,z calym sprzetem butlami i wszystkim,plywamy plywamy ogladamy barakudy nastepnie zaciagnac ja za reke na samo dno poczym wyjac zgrabna kartke z napisem czy wyjdizesz za mnie,jak sie zgodzi wyjmujesz pierscioneczek i pyk a jak sie niezgodzi to huy odlaczyc sprzecior nie zaslugujesz na tlen
(17-09-2012 22:52)PARABOLAN napisał(a): [ -> ]poczym wyjac zgrabna kartke
jak wyciągniesz kartkę pod wodą ? xD

(17-09-2012 22:52)PARABOLAN napisał(a): [ -> ]a jak sie niezgodzi to huy odlaczyc sprzecior nie zaslugujesz na tlen
jakie to romantyczne xd.
(17-09-2012 22:52)PARABOLAN napisał(a): [ -> ]wyjac zgrabna kartke z napisem czy wyjdizesz za mnie,jak sie zgodzi wyjmujesz pierscioneczek i pyk a jak sie niezgodzi to huy odlaczyc sprzecior nie zaslugujesz na tlen

MISTRZOSTWO XD

Oświadczyny? Hmm nie mam jakiś wymarzonych.. na pewno chciałabym żeby było to coś pomysłowego, i w miarę romantycznego Big Grin
Oświadczyny. Na pewno nie takie oklepane, że restauracja, kolacja, kolanko, pierścionek.
Na pewno inne. Może koncert jakiś, może jakieś piękne miejsce w górach?
Jak było EURO2012 u nas to podczas przerwy wyszedł facet ze swoją dziewczyną, że niby wygrali jakąś nagrodę. Później się oświadczył. Ja też tak chciałbym się oświadczyć swojej dziewczynie. Na mnie to zrobiło ogromne wrażenie.
(24-09-2012 14:10)brozar napisał(a): [ -> ]Jak było EURO2012 u nas to podczas przerwy wyszedł facet ze swoją dziewczyną, że niby wygrali jakąś nagrodę. Później się oświadczył. Ja też tak chciałbym się oświadczyć swojej dziewczynie. Na mnie to zrobiło ogromne wrażenie.

dla mnie chyba najgorsza z możliwych opcjiBig Grin
(26-09-2012 11:29)LaminutkaKK napisał(a): [ -> ]
(24-09-2012 14:10)brozar napisał(a): [ -> ]Jak było EURO2012 u nas to podczas przerwy wyszedł facet ze swoją dziewczyną, że niby wygrali jakąś nagrodę. Później się oświadczył. Ja też tak chciałbym się oświadczyć swojej dziewczynie. Na mnie to zrobiło ogromne wrażenie.

dla mnie chyba najgorsza z możliwych opcjiBig Grin

a to niby dlaczego ? Tongue ja uważam, że to jakaś nowość niż oklepana kolacja w drogiej restauracji.
Koncert Linkin Park albo na na plaży przy zachodzie słońca oo takk ;3
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Przekierowanie