Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Pamiętnik.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Prowadzicie ? Jeśli tak to jak długo ? A jeśli nie, to czemu ?
Ja prowadzę już dosyć długo w sumie to już któryś z kolei. Niestety wydawało mi się że trzymałam go w dość sekretnym miejscu ale znalazł go mój chłopak na początku bardzo się zdenerwował bo była tam kilka nie ciekawych rzeczy jednak kilka kartek z przed 2 miesięcy może wyrwałam, gdyby je zobaczył na pewno już bym z nim nie była.
Zastanawiam się czy go nie spalić. Bóg wie jakie może wyrządzić szkody.
nigdy nie pisałam pamiętnika,chyba z lenistwa xd
Kiedyś pisałam pamiętnik, ale ciągle wydawało mi się, że może wpaść w niepowołane ręce i przestałam pisać. Warto pisać, wyżalić się na kartce papieru, po latach na pewno będzie bezcennySmile
Tak. Pamiętnik bardzo fajna rzecz. W swoim życiu miałam ich naprawdę wiele, ale żadnen z nich nie był taki jakbym chciała. Dopiero 22 marca 2012 roku zaczęłam pisać na poważnie. Mam go w na komputerze pod dwoma hasłami, więc nikt nie ma do niego dostępu. Póki co mam na nim równo 50 wpisów. Na zakończeniu notki zawsze mam jakąś fotografię, którą bardzo lubię i wiążą mi się z nią jakieś wspomnienia. Każdy zawsze jest długi, refleksyjny, czasami opowiadam w nich swój dzień, swoje pragnienia, smutki i radości. Ostatni wpis był z 16 września 2012 r. i dotyczył on mojej obecnej sympatii i rozbicia emocjonalnego. Lubię zawsze wracać do starych wpisów i porównywać je z teraźniejszymi.
Ja też kiedyś pisałam, i powiem że jest to dobra rzecz - o wielu wydarzeniach nie pamiętałabym już dawno, gdyby nie to że mogłam je sobie przypomnieć czytając pamiętnik Smile Dobry sposób na zachowanie na dłużej w pamięci niezwykłych dni. Jednak jest możliwość że trafią w niepowołane ręce ... fajnym sposobem jest pisanie go przez internet - tylko my wiedzmy gdzie jest, znamy login i hasło Smile
prowadziłam przez 3 lata, a później to wszystko spaliłam
Tez kiedyś prowadziłam, a teraz nie mam czasu na regularne wpisy, niestey. choć to fajna sprawa.
Ja to bym pisał dziewczyny na wszym miejscu na laptopie i szyfrował to.
A jak laptop się spali to co wtedy ? Lepiej jednak pisać w klasycznym pamiętniku.
Pisałam przez jakiś czas dawnoo temu, ale mi się znudziłoSmile
Stron: 1 2
Przekierowanie