Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Kiedy zaczęłaś nosić stanik ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Dziewczyny kiedy zaczęłyście nosić stanik ?
Ja zbyt dobrze nie pamiętam miałam może 10 albo 11 lat, pamiętam tylko że bardzo wstydziłam się iść go kupić a szłam z ciocią i mamą. Stały tam z pół godziny i wybierały jakieś ładne a ja obok nich czerwona jak burak. Teraz nawet to lubię xD bo wiadomo pierwsze staniki wszystkie białe albo jakieś byle jakie a teraz koronki nie koronki Smile.
3 klasa podstawówki,to jest chyba jakieś 10/11 lat? ; )
no to ja nie wiem ile ma się w 3,ale wtedy zaczęłam xd
4 klasa podstawówki, nie pamiętam dokładnie. Potem był już cały festiwal biustonoszy xD
A ja miałam 9-10 lat. Miałam takie zwykłe, miękkie staniki. Praktycznie zupełnie płaskie Tongue. Pamiętam, że był jeden czerwony, drugi czarny,a trzeci biały Tongue
3 klasa. Jak ja nie cierpiałam >.< Potem się przyzwyczaiłam, ale na początku...
Ja nie wiem w której klasie, ale dość wcześnie zaczęłam .... bo wolałam je schować, niż żeby ktoś widział że już rosną Smile przecież to takie krępujące dla małej dziewczynki.
Nie pamiętam dokładnie, ale miałam chyba wtedy ze 13 lat i kojarzę, że mój pierwszy nastoletni biustonosz był z Triumpha Smile
Wcześnie zaczynałyście, ja chyba później ale też nie pamięta ... tylko tylko wiem że strasznie się wstydziłam tego...
Hmm kiedy zaczęłam nosić stanik? Taki bawełniany chyba w wieku lat 12/13, ale pamiętam, że zdarzało mi się nie pójść w nim do szkołySmile
Stron: 1 2 3
Przekierowanie