Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Fryzjer...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Każda z nas do niego chodzi... Co sądzicie o naszych kochanych fryzjerach ? Ja lubię te miękkie włosy kiedy wychodzę z salonu ale dla nich 1cm to pół metra ! Nienawidzę ścinać końcówek u fryzjera bo potem włosy są o połowę krótsze Sad dlatego zdecydowanie bardziej wole odrosty sobie robić sama a do fryzjera idę jak widzę że mam już naprawdę bardzo zniszczone końcówki.
A jak jest z wami ?
NIENAWIDZĘ FRYZJERÓW!
chodzę tylko farbować,gdyby się do mnie zbliżył z nożyczkami,dostałby wpier*ol xd
mam swoją ukochaną fryzjerkę, która robi z włosami cuda Big Grin będzie musiała wyjechać za mną! XD
Ostatni raz u fryzjera byłam w wieku 9/10 lat?
Nie chodzę, bo sama idealnie umiem zadbać o swoje włosy. Włosów jako tako nie farbuję. A nawet jeśli farbuję okazyjnie końcówki to proszę o pomoc przyjaciółkę i naprawdę świetnie jej to wychodzi.
Mam przyjaciółkę mamy która jak coś mnie ścina a jak chce farbę - mam kuzynkę/mamę/kogokolwiek XD
Ja nie chodzę do fryzjera, bo po prostu się ich boję - jeszcze nigdy nie wyszłam z salonu zadowolona. Wolę poprosić kogoś zaufanego jeśli chodzi o podcięcie.
Ja mam jednego, zaufanego fryzjera, i do innego nie pójdę - brak im kompetencji.
Moja mama jest fryzjerkąSmile Od dzieciństwa obcina mnie ona lub jej znajome z salonu. Kiedyś uznałam, że chce jakiejś odmiany i wybrałam sie do pana-artysty fryzjera, który mnie tak oszpecił, że odechciało mi się narzekania na mamę. Wróciłam do niej na kolanachSmile
ja zawsze wychodzę od fryzjera na pół popłakana, ale potem frustracja mi przechoi i stwierdzam, że będe z tym żyć Wink
Ja mam na szczęście swojego zaufanego fryzjera, a raczej fryzjerkę - ma podobny gatunek włosów do moich i dokałdnie wie co z nimi zrobić, żeby były ładne i świetnie się układały.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Przekierowanie